VENNASKOND ANNAB REEDEL SUURE SUVISE SOOLOKONTSERDI HIIU PUBIS

Sel reedel, 6. augustil kell 20.00 astub Hiiu Pubis üles legendaarne punkrocki ansambel Vennaskond. “See on märkimisväärne esinemine meie selle suve kontserdigraafikus,” lausub bändi liider Tõnu Trubetsky ja lisab, et tegemist on Vennaskonna tänavuse suve ainsa täispika klubikontserdiga.

“Me oleme sel suvel mänginud festivalide vabaõhulavadel üle Eesti, käinud ära lausa Kihnu saarel, mis on olnud väga tore,” vaatab kitarrist Allan Vainola bändi suvele tagasi. Muusik sõnab, et kuna Vennaskond on kirjutanud ja salvestanud paarsada pala, siis on temalegi teinekord üllatav, milliseid laule soovitakse kontsertidel kuulda.

“Kuid festivalidel on meie esinemisaeg piiratud, mistõttu olen pidanud pärast andma fännidele aru, miks me ühe või teise loo mängimata jätsime,” nendib Trubetsky ja lisab: “See teebki meie klubikontserdi võrreldes festivaliesinemistega eriliseks, et saame intiimses atmosfääris mängida rohkem lugusid ja valida kavasse lisaks hittidele ka mitmeid fännilemmikuid, mida me päris iga kord ei mängi.”

“Sellised soolokontserdid, nagu nüüd reedel Hiiu Pubis, võimaldavad meil fännidele vastu tulla, mängida nii “Pille-Riini” kui ka vähemtuntud, kuid kuulajate seas samavõrd hinnatud lugusid,” ütleb Vainola kuid ei täpsusta, milliseid haruldasi laule plaanib Vennaskond reedel esitada.

“Ja üldse,” teatab Trubetsky kelmika muigega: “Me võiks terve oma kava välja vahetada, ikkagi oleksid kavas ainult hitid ja fännilemmikud ja kontsert kestaks kasvõi hommikuni.”

Vennaskonna suur suvine soolokontsert Hiiu Pubis toimub sel reedel, 6. augustil algusega kell 20.00, pilet maksab eelmüügist 18 €, kohapeal 24 € ning eelmüügipileteid vahendab Fienta.com.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.