2. dets. 2023 @ 0:09

Lehest

MuusikaPlaneet on 12. mail 2014 alustanud kodumaisele muusikale pühendatud leht, mis keskendub uutele Eesti singlitele, albumitele, muusikavideotele. Kajastame ka artistide/bändide olulisemaid esinemisi ja sündmusi – näiteks üritusi Eesti Laul, Tallinn Music Week, Noortebänd, Eesti Muusikaauhinnad.

Kui oled muusik ja soovid jagada infot oma tegemiste kohta, teha üritusele reklaami, pakkuda välja plaadiloosi või kutsuda meid esinemisele, kontakteeru e-mailiaadressiga: muusikaplaneet@gmail.com

Meilt enim küsitud küsimus: mida pidada silmas kui soovid oma laulust artiklit avaldada?

1) Ainult YouTube’i/Spotify/Bandcampi lingi saatmisest on vähe. Soovitame laulu/video kohta panna kirja võimalikult palju infot. Näiteks: millest laul räägib? Kes on autorid? Millal & kus filmiti loo muusikavideo? Lisa kindlasti infot esitaja(te) kohta! Kui Sul on tulemas kontsert või uus album, võid ka nende kohta vihjata. Mida rohkem infot, seda huvitavam!

2) Kirjale kindlasti lisada ka artisti/bändi või singli foto.

3) Laul/video võiks olla võimalikult uus. Aastatetagust loomepuhangut me ei tutvusta. 

Eelpool nimetatud e-mailiaadressile on oodatud ka kirjad neilt, kes tahaksid MuusikaPlaneedis avaldada reklaami, kirjutada muusikast (nt plaadiarvustusi) või pildistaksid hea meelega kontserte/festivale. NB! Reklaam (bänner) ei pea olema muusikaga seotud, küll aga ei avalda me muusikaga mitteseotuid uudiseid!

Lehel avaldatud linkide töötamise üle käib pidev kontroll, ent kui avastad mõne errori, võid sellest julgelt teada anda!

2018. aasta juunis saavutas MuusikaPlaneet Eesti Blogiauhindade jagamisel kultuuriblogide kategoorias 3. koha. 2023. aasta kevadel pälvis MuusikaPlaneet aga Eesti Muusikaettevõtluse Auhindade galal eriauhinna – et entusiasm ei raugeks!

Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2023 eriauhind (foto: MuusikaPlaneet)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.