ELMARI TOP 10: EWERT SUNDJA & SIPSIK VÕTSID JUHTIMISE ÜLE

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelil on uus liider. Oma kolmandal tabelinädalal sööstis tippu Ewert Sundja esitatud “Sipsiku laul”.

Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, sai veebruaris oma filmi, mis on täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid. Kinod on praegu koroonaviiruse tõttu suletud, kuid 11. märtsi seisuga on “Sipsik” kinodesse toonud juba üle 100 000 vaataja. Tegu on alles kümnenda Eesti filmiga, mis liitus nn 100 000 klubiga. Sellesse seltskonda kuuluvad filmid, mis on Eesti taasiseseisvumisajal meelitanud kinoekraanide ette üle 100 000 silmapaari. 

Sipsiku filmis kõlab kokku kuus laulu, mille muusika autoriteks on Ewert Sundja ja Liina Sumera ning laulusõnad kirjutas Eesti lastekirjanduse grand lady Leelo Tungal. Üks neist lugudest, Sundja enda poolt esitatud “Sipsiku laul” jõudis Elmari TOP 10-nes esikohale oma kolmandal tabelinädalal. Palju õnne!

Kolmel korral Elmari muusikatabelit juhtinud ansambel Traffic maandus Eesti Laulu finaalis 5. koha saanud looga “Üks kord veel” nüüd teiseks ning kolmandaks hääletati Trad.Attack!’i singel “Tehke ruumi!”, millele avaldati reedel ka remiks, mille teinud kodumaine pop-house muusika projekt Lumevärv.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (14. märts):

1 (4) [3] Ewert Sundja “Sipsiku laul”
2 (1) [8] Traffic “Üks kord veel”
3 (2) [6] Trad. Attack! “Tehke ruumi!”
4 (5) [3] Maria Stuart “Millest laulab lumi?”
5 (3) [12] REVALS “Kirjutan romaani”
6 UUS [1] Karl-Erik Taukar “Kuule”
7 (7) [5] Joyguns “Ainult sul”
8 (6) [2] Nedsaja Küla Bänd “Sõbraga koos”
9 (8) [4] Johanna Randmann “Tuul”
10 UUS [1] Carine Jessica “ctrl-alt-del”

Tabelist väljas: 1) Topeltmäng “Minust mööda ei saa” (1 nädal tabelis, kohal #10); 2) Birgit “Sinuga” (6 nädalat tabelis, parim positsioon: #2).

Laulud, mis võivad tabeliga liituda järgmisel nädalal: 1) Uku Suviste “What Love Is”; 2) Tanel Padar “Sinu aeg”.

Saate kordus raadios Elmar pühapäeval, 15. märtsil kell 17:00.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.