MISS TEEN ESTONIA 2021 HANNA-SANDRA ANDIS VÄLJA OMA ESIMESE SINGLI

Foto: Herman-Erik Isop

2021. aastal tiitliga Miss Teen Estonia kroonitud sisulooja Hanna-Sandra tuli 7. jaanuaril välja oma debüütsingliga “Poolel teel”.

Noor neiu on ennast tänaseks tõestanud hea sisuloojana, omades erinevatel platvormidel kokku ligi 20 000 jälgijat. Kajastades peamiselt kogemusi vaimse tervisega ja jagades positiivsust ning motivatsiooni, on ta saanud suureks iidoliks paljudele noortele. 

Hanna-Sandra, kes pole varem kunagi laulmisega tegelenud, võttis eelmise aasta maikuus ette uue projekti – avalikustada enda esimene singel.

Siiani on kogu teekond avalikuse eest suur saladus olnud: “Ma tavaliselt postitan kõiki enda tegemisi sotsiaalmeediasse, aga leppisime mu produtsendiga (Meelis Eskola ehk Cityflash) kokku, et lugu valmib saladuses ja esimesi vihjeid hakkame andma alles siis, kui kõik valmis on,” rääkis Hanna-Sandra. “Ütlen ausalt – kogu protsessi saladuses hoidmine oli nii keeruline. Mulle meeldib väga oma elu jälgijatega jagada ja siis järsku pidin midagi, mis moodustas suurema osa mu tegemistest, saladuses hoidma.”

Noore neiu jaoks oli kogu teekond ülimalt keeruline: “Ma pole kunagi tahtnud lauljaks saada ja kuigi ma olen musikaalne: mängin klaverit ja iseenesest viisi olen alati pidanud, ei ole mulle kunagi mu hääl meeldinud, mistõttu pole ka kunagi pähe tulnud mõtet laulmisega tegeleda. Järsku üleöö stuudios, professionaalide kõrval laulmine oli ülimalt keeruline, aga ma olen nii tänulik, et kõikidel oli minusse usku ja tegelikult ka väga suurt kannatust, sest minupoolset streiki ja jonni oli päris palju.”

“Muusikavideo filmimine oli väga stressirikas, aga lõpptulemusega olen väga-väga rahul. Tänu headele koostööpartneritele ja lähedastele inimestele, sujus kõik ladusalt ja kuigi oli nii nutmist, naermist kui ka palju närvitsemist, saime suurepäraselt hakkama,” ütles Hanna-Sandra.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.