KOIT TOOME ÜLLATAB SEL REEDEL FÄNNE UUE EESTIKEELSE SINGLIGA

Kuvatõmmis videost “We Could Have Been Beautiful”

Koit Toome andis sotsiaalmeedias fännidele teada, et tal ilmub sel reedel, 19. novembril uus singel.

“Mis siin salata, närv on sees,” kommenteeris Toome. “Elus esimest korda võtsin vastu helindada filmi. Esimene singel “Vastu tuult” jõuab teieni juba 19.11, mis on ühtlasi ka filmi “Jahihooaeg” tunnuslooks!”.

“Jahihooaeg” on 3. detsembril esilinastuv kodumaine komöödia, mille peategelaseks on hiljuti lahutanud Eva, keda kehastab Harriet Toompere. Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi. Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele mõnedki asjad selgemaks. Koomilistele sekeldustele ei paista aga lõppu tulevat.

Linateose treiler:


Mis puutub veel Koit Toomesse, siis käesoleval nädalal ei saa üle ega ümber konkursist Eesti Laul. Ürituse korraldajad andsid oktoobris teada, et 2022. a. võistlusele esitasid mitmeid laule eelmiste võidulugude autorid ja lausa seitse lauljat, kes on viimase 30 aasta jooksul Eestit Eurovisiooni laval esindanud. Kuna Koidu uus singel ilmub vaid päev enne konkursi esimest veerandfinaali, siis on üsna kindel, et tema sellest karussellist tänavu osa ei võta. Eriti arvestades, et ta on helindanud terve filmi, tegutseb telesaate “Eesti otsib superstaari” kohtunikuna ja vaevalt ta meid nii lühikese aja jooksul mitme lauluga üllatab.

42-aastase muusiku eelmine singel, ingliskeelne power-ballaad “We Could Have Been Beautiful” ilmus aasta tagasi, Eesti Laul 2021 jaoks, pälvides võistlusel neljanda koha (samal võistlusel osales ka tema kirjutatud lugu “Heaven’s Not That Far Tonight”, esitajateks Suured tüdrukud). Möödunud aasta detsembris avaldas Toome koos Jaagup Tuisu ja Uku Suvistega üleilmse jõuluhiti “Last Christmas” eestikeelse versiooni “Viimane talv” ning tänavu suvel tuli tal koos Getter Jaaniga välja 2011. aasta loo “Valged ööd” uusversioon.

Singli “Vastu tuult” kujundus

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.