ALGAS CURLY STRINGSI ALBUMI “RAHU MEIS ENESES” ETTETELLIMINE

Fotokollaaž: Curly Strings (foto: Maris Savik) ja uue albumi “Rahu meis eneses” kujundus

17.-23. novembrini toimub veebilehel 311.ee Curly Stringsi uue albumi “Rahu meis eneses” ettetellimine. Kõigi eeltellijateni jõuab plaat soovitud pakiautomaati hiljemalt 24. novembril, ametlikult ilmub helikandja päev hiljem.

“Rahu meis eneses” on teine pool Curly Stringsi topeltalbumist, mille lood valmisid aastatel 2019–2021, kui pidu meie ümber pausile pandi. “Ühiselt loodud muusikasse oleme pannud oma mõtted ja tunded, mis on pilli mängimisel meile aina enam oluliseks saanud,” märkis 2013. aastal loodud folgibänd.

“Kui suvi saab mööda ja pidu on lõppenud, jääme üksi. Ümbritsev looduski hakkab otsima oma paika, kus vaikselt mõtiskleda ja unne suikuda. Kuid sügavamad hingesopid keevad veel ja sügistormid ei lase liig kergelt meid uinuma. Siia oleme pannud teemad, mis kummitavad meid enne, kui saabub see haruldane külaline nimega rahu.”

Plaadile “Rahu meis eneses” jõudis üheksa laulu:

1. Homme algab mul uus elu 
2. Vana talumaja
3. Sipsiku silmad · Sul on hääl 
4. Valguse veski 
5. Unetu öö 
6. Sügise sume 
7. Lõpp 
8. Mind nad kätte ei saa 
9. Palve

Eeltellida saab siit.

Topeltalbumi esimene osa, 14. mail ilmavalgust näinud “Pidu meis eneses” pälvis oktoobris aasta parima pärimusmuusika albumi Etnokulp auhinna. Sellel leiduvad näiteks sellised lood nagu “Olge terved, tütrekesed!”“Taevas seab riidu”“Kannan kaasas kalleid” ja “Ei vaja maailm”

Kuula ilmuvalt viisikettalt lugu pealkirjaga “Unetu öö”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.