ANSAMBEL SORUS TÄHISTAB OMA VIIENDAT SÜNNIPÄEVA

Sorus teeb nii mõnelegi teisele bändile oma tegemistega silmad ette. Viie aastaga on nad ära teinud meeletult suure töö ja saavad nüüd selle üle uhkust tunda ning Tallinna rokiklubis Barbar oma sünnipäeva tähistada.

Millega siis Sorus hakkama on saanud? Alustame algusest, aastast 2017. Siis avaldasid nad esimese EP, kus olid lood “Viimane kaitseliin” ja “Minu hing on ju minu” ning üllitasid livealbumi “Püromaan”. Anti ka mitmeid kontserte.

Järgmised aastad, nii 2018 kui ka 2019 olid samuti tegevusi täis, ilmusid albumid “Viimane kaitseliin” ja “Viimane kuningas”. Esinemiskutseid tuli lisaks Eestile ka Poolast, Soomest ja Rootsist.

Isegi keerulisel ajal, 2020. aastal suutis bänd välja lasta EP nimega “Maskid” ja esineda rokk- ja metalmuusika festivalil “Hard Rock Laager”.

Ega ka 2021. a. pole Sorusel olnud aega rahulikult istuda. Ilmavalgust nägi album “Metsade jumalad”. Alustati koostööd Brad Jurjensiga, kellega koos jõuab novembri lõpus fännideni neljas täispikk album “Piraadid, kes eksinud mereteel”.

Ühesõnaga, kõik see töö ja vaev on kandnud vilja – kollektiivi ümbritsevad toredad fännid, lahedad elamused ja mis peamine, hea muusika!

Sorus ootab kõiki sel reedel, 12. novembril Barbarisse bändi väikest juubelit tähistama. Üritusest saab täpsemalt lugeda Facebooki leheküljelt.Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.