JOZELS AVALDAS MUUSIKAVIDEO UUELE SINGLILE “HOLDIN’ ON TO YOUR SILENCE”

Foto: Marleen Muhuste

Elektroonilise muusika produtsent Jozels avaldas täna, 5. novembril uue singli “Holdin’ On To Your Silence”. Ühes värske looga nägi ilmavalgust ka Ida-Virumaal filmitud muusikavideo, mille režissöör on Janar Aronija.

“Värske singel “Holdin’ On To Your Silence” räägib suhtest, mis on jõudnud murdepunkti ja kumbki osapool ei taha seda lõplikult veel tunnistada. Põhjuseks on hirm lahtilaskmise ees ja kartus jääda halba valgusesse,” selgitab Jozels, kodanikunimega Joosep Järvesaar. “Sedasi veetakse loo muusikavideos endaga kaasas tülikat ja paganlikku suhtekoormat, kuigi tegelikkuses oleks mõlemale kergem minna oma eluga individuaalselt edasi.”

Muusikavideo režissööriks on Janar Aronija ning peategelasi kehastavad Anne Banchina, Kristina Sikk ja Jozels ise. Võtted toimusid maagilistes Ida-Virumaa paikades Viru Filmifondi toetusel. Lisaks toetasid muusikavideo valmimist Sportland ja Nobe.

Jozelsi uus singel “Holdin’ On To Your Silence” ilmus maineka plaadifirma ja YouTube’i kanali Mrsuicidesheep alt ning on alates tänasest saadaval kõikidel muusikaplatvormidel. Jozelsi tegemistega saab olla kursis Instagrami ja Facebooki vahendusel.


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.