TALLINNAS ESINEB LEGENDAARNE DJ ASSAULT

DJ Assault (pressifoto)

Laupäeval, 6. novembril astub Tallinnas klubis HALL üles USA laialt tunnustatud Booty Bass’i legend DJ Assault. Maailmas lugematuid kordi tuuritanud produtsent ja DJ maandub Eesti pealinnas, et tagada siinsele publikule meeldejääv klubielamus.

Booty Bass’i teerajaja DJ Assault on oluliselt kaasa aidanud ghettotech’i jõudmisele Detroidi äärelinna tänavatelt klubidesse üle kogu maailma. Tema produtseeritud muusika – kooslus hardcore’ist, kavalatest electro-rütmidest ja kohati pornograafilise sisuga lüürikast – on kaasahaarav ning pakub väljakutset igale tantsulisele.

Ghettotech on Detroidist alguse saanud elektroonilise muusika žanr, mille juured ulatuvad 1990. aastate algusesse. Üheks võtmeisikuks žanri kujunemisel on olnud DJ Assault ja plaadifirma Jefferson Ave, mille alt on ta väljastanud lugematul hulgal muusikat.

Lugude “Ass-N-Titties” ja “Hoes Get Naked” autor on Tallinnat väisanud varemgi, pisut enam kui kümme aastat tagasi klubis Korter. Tänavad räägivad, et toona oli raju ning väga suure tõenäosusega saab olema seegi kord. Ei… See on kindla peale minek!

Artisti toob Eestisse Smoke Break, mis on pealinna noorte produtsentide ja DJ-de brigaad, kelle pärusmaaks on just needsamad räpased rütmid ja madalad bassivõnked. Lisaks peaesinejale astuvad üles Smoke Break’i DJ’d Alt666, laurel, Kirja ja Modern Disease. Omalt poolt pakuvad lisatuge DJ Rii, Alexandra, CT Venom ja Pikkauch.

Asja teeb veelgi põnevamaks see, et üritus toimub päevasel ajal, vastavalt valitsuse poolt kehtestatud uutele piirangutele. Uksed avatakse kell 15.00 ning suletakse kell 23.00! Palutakse valmis panna kehtiv Covid-19 sertifikaat ja ID-kaart, mida personal kontrollib klubi uksel. Kui teil on haiguslikke sümptomeid, palutakse koju jääda!

Line-up:

DJ Assault
Alt666
Kirja
Laurel
Modern Disease
DJ Rii
Alexandra
CT Venom
Pikkauch

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.