ANSAMBEL DRAMAMAMA ANDIS VÄLJA LOO PEALKIRJAGA “BAD COMPANY”, ILMUS KA STUUDIOVIDEO

Foto: Herkki-Erich Merila

Rokkbändi Dramamama täna, 4. novembril ilmunud lugu kannab pealkirja “Bad Company”. Oma dünaamilise olekuga annab muusikapala edasi klassikalise roki kõlapilti.

Bändi laulja ja eestvedaja Mikk Tammepõld räägib pala taustast järgmist: “Selle loo viis sündis koeraga jalutuskäigul olles. Koju jõudes salvestasin akustilise demo telefoni ega saanud ise ka täpselt aru, kuidas see kohe tervikliku lauluna välja kukkus. Laulukirjutajal on väga oluline tabada ära need lahtised momendid, mil mingi mõte kuskilt saadetakse, et need kohe kinni püüda. Nii pääseb pikast kirjutamise ja ehitamise protsessist ja tihti on need lood ka ausamad ja ehedamad. Loo tuumiku arranžeerisime ja salvestasime lives juba paar aastat tagasi Peeter Salmela stuudios. Lisaks salvestas Laur Joamets Nashville’is loole võrratu atmosfäärilise pedal steeli partii.”

Loo sisu kommenteerib ta nii: “Lugu räägib oma tunnete ja emotsioonide analüüsimisest. Sellest, millises seltskonnas viibid, keda endale lähedale lased ning kas kõik need inimesed on ikka su sõbrad?”

“Bad Company” on tänasest kuulatav kõikidel suurematel voogedastusplatvormidel ning loole filmiti ka stuudiovideo, mida saab vaadata siit:


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.