METAL VALLUTAB EESTIT – AMON AMARTH JA MACHINE HEAD ANNAVAD SAKU SUURHALLIS KONTSERDI

Valmistuge 2022. aasta monumentaalseimaks metal tuuriks! Kaks maailma austatuimat hevibändi, Rootsi Viking metali pealik Amon Amarth ning Bay Area metalikoon Machine Head ühinevad kolossaalseks tuuriks “Vikings and Lionhearts”. Eestisse, Saku Suurhalli blackboxi, jõuab tuur 20. septembril 2022.

Amon Amarth sai alguse aastal 1992, nende esimene stuudioalbum “Once Sent from the Golden Hall” nägi ilmavalgust aastal 1998. Tänaseks on kollektiiv välja andnud 11 stuudioalbumit. Amon Amarth kuulutab: “Viikingid, meid kutsutakse taas haarangule! Nad ütlesid, et see ei ole võimalik, kuid segastel aegadel tuleb võtta eepilisi meetmeid! Amon Amarth liidab jõud meie pikaaegsete lõvisüdametega sõpradega, kõikvõimsa Macine Head’iga, et raiuda järgmisel sügisel hävingurada üle Euroopa”.

Machine Head on aastate jooksul andnud välja 9 stuudioalbumit ning on võitnud ka Grammy parima metal-esituse kategoorias oma loo “Aesthetics Of Hate” eest. Bänd loodi 1991. aastal laulja Robb Flynni ja bassisti Adam Duce poolt ning sai kiiresti üheks teerajajaks Ameerika heavy metali uues laines.

Show avanumbriks liitub metal-paariga ka The Halo Effect – uus bänd, mis koosneb viiest Rootsi meloodilise death metali žanri pioneerist: Peter Iwers, Daniel Svensson, Jesper Stromblad, Niclas Englin ja Mikael Stanne.

Show hullutab Eesti publikut 2022. aasta septembris. Piletid on lähevad müüki 5. novembril kell 12 Piletilevis.Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.