LONITSEERA AVALDAS DEBÜÜTALBUMILT ESIMESE SINGLI “KICCED”

Foto: Ekvilibrist

Täna, 29. oktoobril avaldas alt-pop ansambel Lonitseera oma varakevadel ilmuvalt debüütalbumilt “Tapeet” esimese singli “Kicced”.

“”Kicced” on lugu staatilisusest. Mõni asi jääb paigale ja julgusest jääb puudu. Õpid seda nägema teisiti siis, kui kasvad ühest olekust teise,” räägib loo autor ja laulja Kaisa Kuslapuu.

“Vastvalminud lugu on mäng selle tunde ümber, mingi lohutav vaatepunkt, ettevaatlikkuse valideerimine, isegi kerge draama nautimine. Ja see paneb nõksuma,” lisab Kuslapuu.

Oma suurimateks mõjutajateks peab Kaisa statsionaarset kruusahunnikut sünnikodu ees ja lapsepõlves ohtrasti tarbitud eestikeelset levimuusikat.

Lonitseera on Tartu-põhine ausa alt-popi ansambel. Ta juurikaks on Kaisa Kuslapuu sõna- ja klaveripõhine maailmapilt, pealseteks tundlikud ja kavalad lood ning lava, kus on ruumi nii südamepuisteks kui irvitamiseks. Siin räägitakse sildadest, kunstnikest, ressurssidest ja metsloomadest, ei häbeneta, ollakse siirad ja sütt täis. Mahlast vokaalpuljongit ajavad lisaks klaverile keema flööt, kontrabass ja löökpillid. Lonitseerasse kuuluvad lisaks Kaisale veel Katariina Tirmaste, Kristin Kaha, Mart Nõmm ja Tõnis Kirsipu.

Lonitseera debüütalbum “Tapeet” ilmub 2022. aasta kevadtalvel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.