NAGY BÖGÖ ESITLEB LAUPÄEVAL TALLINNAS ALBUMIT “ERINEVAD MAAILMAD”

Foto: Ekvilibrist

Indie-folk-pop bänd Nagy Bögö avaldas selle aasta esimeses pooles albumi “Erinevad maailmad”. Laupäeval, 16. oktoobril esitletakse albumit Tallinnas.

“Plaadi väljaandmise protsess on olnud päris pikk – stuudios salvestamas käisime juba aasta tagasi oktoobris, albumi esimese osa avaldasime jaanuaris, teise märtsis ning kolmanda mais,” ütleb bändi flöödimängija ja laulja Katariina Tirmaste.

“Albumi iga osa lood moodustavad justkui omaette väikse maailma ja seetõttu tundus meile loogiline ka niiviisi “maailmade” kaupa muusikat avaldada,” lisab bassimängija Mart Nõmm.

“Suvel saime albumit kontsertidega esitleda Viljandi ja Seto folgil ning Tartuski, kuid need jäid kõik Lõuna-Eestisse. Nüüd on lõpuks kord pealinna käes ja “Erinevad maailmad” saab täitsa eraldi esitluskontserdi,” sõnas bändi kitarrist ja laulja Jaan-Eerik Aardam.

“Erinevad maailmad” plaadiesitluskontsert toimub laupäeval, 16. oktoobril kell 20.00 KinoMajas Tallinnas. Enne Nagy Bögöt mängib folk- ja maailmamuusikast inspireeritud DJ seti Maris Pihlap.

  • Täpsemat infot kontserdi kohta leiab siit 
  • Piletid on müügil Ticketeris

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.