ALGAS ESINEMISTAOTLUSTE VASTUVÕTT JÄRGMISE AASTA MAIS TOIMUVALE TALLINN MUSIC WEEKI FESTIVALILE

TMW 2021: Ambassador of Funk & DJ Philgood (foto: Feliks Voloz)

Rahvusvaheline uue muusika festival Tallinn Music Week (TMW) toimub tuleval aastal 4.–8. mail. Alates tänasest kuni 19. detsembrini on festivali veebilehel avatud TMW 2022 muusikaprogrammi esinemistaotluste vastuvõtt.

Alates 2009. aastast toimunud TMW on üks tuntumaid uue muusika esitlusfestivale Põhja-Balti regioonis, kuhu rahvusvaheline muusikatööstus tuleb tutvuma eelkõige Eesti ja meie naaberriikide artistidega. Läbi aastate on sajad Eesti artistid saanud festivalilt uusi kontakte, esinemiskutseid ja meedia tähelepanu nii välismaalt kui ka koduturul.

Et suurendada Eesti muusikute piiriüleseid võimalusi, toob TMW koostöös Eesti muusika arenduskontori Music Estoniaga igal aastal festivalile üle 100 muusikatööstuse ja –meedia esindaja kogu maailmast. Ülemöödunud nädalal toimunud TMW festivali külastas ligi 400 rahvusvahelise muusikavaldkonna eksperti ning seda on tänaseks kajastanud muuhulgas Briti meediaväljaanded nagu Line of Best Fit, The Quietus, Loud & Quiet ja The Culture Trip ning ringhäälingute kanalid üle Euroopa.

19. detsembri südaööks laekuvatest esinemisavaldustest teeb valiku TMW programmitiim, kuhu kuuluvad nii Eesti kui ka rahvusvaheliste muusikaorganisatsioonide esindajad. Esinejad kuulutatakse järk-järgult välja 2022. aasta veebruaris ja märtsis.

Esinemistaotlused on oodatud mistahes muusikastiilide esindajatelt, nii sooloartistidelt kui ka suurematelt kollektiividelt. Kõik programmi kinnitatud artistid ja nende managerid saavad tasuta pääsme nii TMW festivalile kui ka konverentsile, mis sisaldab muusikatööstuse teemalisi arutelusid, loenguid, töötube ja mentorlusi. Lisaks aitab Eesti muusikutel festivaliks valmistuda pühendunud artistinõustajate tiim.

TMW 2022 esinemisavalduste esitamine ja tingimused: tmw.ee/et/esinemisavaldused

TMW 2022 festivali soodushinnaga passid on müügil festivali veebipoes. Kuni 1. novembrini maksab festivalipass 35 eurot, PRO pass 95 eurot, DigiPRO pass 35 eurot ja toetajapass 195 eurot.

TMW 2021 konverentsi arutelupaneelid on TMW PRO ja DigiPRO klientidele järelvaadatavad PRO digiplatvormil kuni eelseisva festivalini.

TMW festivali korraldab Shiftworks OÜ koos paljude partnerite ja kaaskorraldajatega. TMW strateegiline partner muusikavaldkonnas on Music Estonia.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.