DRAMAMAMA JA LAUR JOAMETS ANNAVAD LAUPÄEVAL TALLINNAS KONTSERDI

Foto: Herkki-Erich Merila

Juba sel laupäeval, 25. septembril astub lokaalis Kivi Paber Käärid üles rokkbänd Dramamama. Erikülalisena teeb kaasa bändi endine kitarrist Laur Joamets. Piletid on piiratud koguses müügil 311.ee veebipoes ning enne kontserti kohapeal.

Juba sel laupäeval esineb rokkbänd Telliskivi Loomelinnakus asuvas baaris Kivi Paber Käärid. Kollektiiv astub teist korda avalikult üles uuenenud koosseisus, aga külalisena teeb kaasa ka endine kitarrist Laur Joamets, kes on hetkel USAst kodumaal käimas.

“Meie kõige uuem album “Uphill Battle” ilmus just koroonaaja alguses, 2020. aasta aprillis. Plaanisime toona küll esitluskontserte ning Lauril olid lennupiletidki ostetud, kuid pandeemia lõi kõik plaanid segamini. Seda suurem on rõõm, et nüüd lõpuks saame ühiselt nii viimase plaadi kui ka varasemate albumite lugusid inimestele mängida,” räägib bändi solist Mikk Tammepõld.

“Mul on nii suur rõõm üle pika aja kodumaale tulla ning heade sõpradega taas pilli mängida. Viimasest korrast on liiga kaua möödas,” sõnab Laur Joamets.

Dramamama astub 25. septembril KPKs üles koosseisus Mikk Tammepõld (vokaal, kitarr), Laur Joamets (kitarr), Jörgen Pakkas (kitarr), Viljar Norman (bass) ning Jeremia Kangas (trummid). Piiratud kogus soodsamaid eelmüügipileteid on saadaval 311.ee veebipoes. Samuti on võimalik pääse soetada kohapeal. Kontsert toimub vastavalt valitsuse kehstestatud reeglitele, osalemiseks on vajalik esitada tervisetõend.


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.