NOËP AVALDAS UUE LOO NOVEMBRIS ILMUVALT ALBUMILT

Foto: Marleen Muhuste

NOËP rõõmustas fänne uue looga novembris ilmuvalt albumilt “No Man Is An Island”.

NOËP ei jäta muusikasõpru pikalt ootama ja avaldas oma novembrikuus ilmuva debüütalbumi eel uue loo “No Man Is An Island”. Sügavmõtteline lugu järgneb singlile “Head Out Of The Water”, mis pani aluse NOËPi loomingu uuele kõlale. Peatselt saabuvalt kauamängivalt on ilmunud tänaseks kolm lugu, sealhulgas suvel avaldatud albumi sissejuhatav muusikapala “Differences”.

“Mitmed perkussiooni elemendid, mis loos kõlavad, on tegelikult salvestatud klaveril, mis annab laulule omapärase helilise atmosfääri. Kogu albumi mõistes on singli tähendust võimalik tõlgendada läbi mitme eri tasandi,” selgitab NOËP. “Singli esimesest salmist võib maalida pildi ekstreemsest keskkonnakaitsjast ja tema praegusest maailmapildist. Kõlab klišeena, kuid igasuguse suurema tähtsusega muutuse edu taga on probleemile üheskoos vastu astumine.”

Oma loominguga on andekas laulukirjutaja kogunud üksnes Spotify platvormil enam kui 40 miljonit kuulamist. Lisaks mitmele olulisele saavutusele, on NOËPi tunnustatud 2019. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta popalbumi tiitliga EP “Heads In The Clouds” eest. Artisti esimene täispikk sooloalbum ilmub novembrikuus ning jutustab armastusest, inimsuhetest ja ühiskonnast, olles inspireeritud külmast ja pimedast Eestimaa talvest, mille jooksul album kirjutatud ja produtseeritud sai.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.