ANSAMBEL SENAT ALUSTAS SINGLITE JA TASKUSAADETE HOOAEGA

Pressifoto

Ühiskondlikult põletavaid teemasid muusikaga diskussiooniks vormiv ansambel Senat avaldas 1. septembril singli “Mingu sul hästi” ja avas sellega esmakordselt igakuise singlite ja taskusaadete hooaja.

Taskuhäälingu “Senati puhvet” hooaja avaepisoodis tehti juttu kodumaisest fair-trade muusika voogedastusplatvormist Fairmus, külas oli selle rajaja Reigo Ahven. Üle tunniajase öösaate vältel said vastuse kõik küsimused, mis puudutavad Spotify, Apple Musicu jt turgu domineerivate voogedastuskanalitega konkureerivat Fairmusi, alates väljanägemisest, tehnilistest lahendustest ja mis tähtsaim, läbipaistvusest ja õiglasest tasujaotussüsteemist. Mis eristab Fairmusi konkurentidest ja miks peaks iga kultuuri jätkusuutlikkusest hooliv kuulaja just selle platvormi poole vaatama, kuula täpsemalt saatest!


Ansambel Senat (Matis ja Laurits Leima, Martin-Eero Kõressaar, Kaarel Raidam) avaldab iga kuu esimesel kuupäeval mõnel ühiskondlikult olulisel teemal kaasa mõtlema ja tegutsema kutsuva singli ja samal teemal taskusaate, kus külaliseks valitud teemal pädev spetsialist. Järgmine singel ja saade ilmuvad juba 1. oktoobril, siis on teemaks aina süvenev keskkonnakriis ja inimeste valikud selles.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.