AHOY, MATEY! 🏴‍☠️ SORUS & BRAD JURJENS RÕÕMUSTAVAD KODUMAISEID PIRAADIMETALI SÕPRU UUE LOOGA

Brad Jurjens ja Sulev Saluneem (foto: Rauno Vahtre)

Projekt Sorus feat. Brad Jurjens andis välja eepilise lüürikavideo ja singli nimega “Piraadid, kes eksinud mereteel”. Tegemist on teise lauluga novembri lõpuks ilmuvalt pirate metal stiilis samanimeliselt albumilt. Esimene singel, “Seitse deemonit” on nüüdseks juba seitse nädalat püsinud MuusikaPlaneedi TOP 10 esikolmikus, kolmel korral ka esikohal.

Sulev Saluneem: “Piraadid, aye

Nii hea on luua muusikat inimesega, kellega oled ühel lainepikkusel. See toob naeratuse näole ja ulmelistest ideedest lööb endalgi suu lahti ning lõpuks tekib terve albumitäis head muusikat.

“Piraadid, kes eksinud mereteel” ongi tegelikult Sorus feat. Brad Jurjensi algus.

Etteruttavalt julgen öelda, et novembris ilmub neljas Soruse plaat “Piraadid, kes eksinud mereteel”. See saab olema kõige tehnilisem ja parem plaat, mida loonud olen, sest sellele lisab maagiat võimas ja julge Brad Jurjens”.

Brad Jurjens: “Suleviga on väga chill koos muusikat teha, ta on väga professionaalne ja asjad sujuvad alati nagu iseenesest. Ja selline piraadi stiil, mis on minu kõrvale justkui segu Iron Maidenist ja folk metalist, sobib mulle ka väga hästi. Kodumaine piraadimetal on sündinud!”

“Piraadid, kes eksinud mereteel” lüürikavideo valmis Rootsis Martin Staflini käe all, loo produtseeris ja salvestas “Estonia 15” stuudios Brad Jurjens.

Hurdy-gurdy mängis sisse Liina Sumera.

Miksimise ja masterdamise eest hoolitses Lauri Kuriks, kes on muuhulgas ka Eesti parim drag racer.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.