SUME FESTIVAL TÄIDAB NOBLESSNERI SADAMALINNAKU SEL NÄDALAVAHETUSEL MUUSIKAGA

Ewert and The Two Dragons (foto: Herkki Merila)

Täna, 2. juuli õhtul algab Noblessneri sadamalinnakus kahepäevane SUME Festival, mille peaesinejad on Trad.Attack!, nublu, NOËP ja Ewert & The Two Dragons. Linnafestivali teisel laval astuvad üles plaadifirma ja peosarja TIKS artistid. Festivalipiletid on müügil aadressil www.sumefestival.ee.

Esmakordselt toimuv SUME Festival keskendub tänavu kodumaisele muusikale ja esitleb žanriliselt mitmekülgset muusikaprogrammi. Linnafestivali pealaval astuvad täna, 2. juulil üles nublu, Trad.Attack!, Rita Ray ja Anett ning homme, 3. juulil NOËP, Ewert and The Two Dragons, Liis Lemsalu ja Gram-Of-Fun. Festivali teine lava on peosarja ja plaadifirma TIKS päralt. Täna esinevad TIKS Music Garden laval YASMYN, EiK ja Rahel ning homme jonas.f.k, Maris Pihlap ja Jon Hazel.

SUME Festival toimub Noblessneri sadamalinnakus, Põhjala Pruulikoja taga asuval, rohelust täis avastamata alal aadressil Peetri 5. Korraldajad propageerivad teadlikku tarbimist ja rohelist mõtteviisi ning soovitavad külastajatel sündmusele saabuda jalgsi, ühistranspordiga, jalgratta või elektritõukerattaga. Viimaste jaoks on festivali peasissepääsu juurde loodud eraldi jalgratta- ja Tuule elektritõukerataste parklad.

Sissepääs sündmusele algab mõlemal õhtul kell 17. Festivali tava- ja VIP-passe on võimalik piletimüügipunktis käepaelte vastu vahetada mõlemal päeval juba alates kella 12st. Sündmusele sisenemiseks ei pea esitama koroonatõendit või tegema antigeeni kiirtesti, küll aga panevad korraldajad südamele, et saabuda üritusele hea tervise juures olles. SUME Festivali ametliku programmi lõpetavad mõlemal õhtul järelpeod Patarei Merekindluses. Lisainfo ja festivalipiletid leiab aadressilt www.sumefestival.ee.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.