ELEKTROONILISE DUO HUNT PLAADIESITLUS TOOB REEDEL MUUSIKA JA VISUAALIDE MÄNGU

Foto: Birgit Pajust

Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi duo HUNT kutsub 18. juunil kell 20 oma uue plaadi “Station Luna” esitluskontserdile Fotografiskas.

Lisaks uue plaadi materjalile lubab ansambel mängida kontserdil ka mõned vanemad lood, näiteks USA leibli This & That Tapes alt mullu ilmunud kassetilt “Split”. Kontserdi muudavad eriilmeliseks VJ Kristin Pärna kohapeal sündivad ja muusikasse loodud visuaalid.

“Teine album on valmis ja lõpuks avaneb võimalus seda ette kanda ka kontsertesituses. Meie jaoks on reede väga eriline ja mõnusat närvikõdi tekitav päev,” ütleb Hannaliisa Uusma.

Kontsert toimub koostöös Fotografiskaga ja tähistab lisaks värskele muusikale ka Fotografiska teist sünnipäeva. Piletid saadaval kohapealt.

Uus album on helikeelelt pigem introspektiivne, flirtides omal kargel moel electro, tänavasoul’i, kosmiliste digi- ja analoogsound’idega. On nostalgilisi mineviku- ja olevikuhelisid ning tantsulisemat elektropoppi esindab albumi nimilugu “Station Luna”. Jätkuvalt teevad bändi eksimatult äratuntavaks Hannaliisa vokaal ning Brigitta elektroonikaga sünteesitud klaveripartiid. Plaadi on miksinud ja masterdanud Peeter Salmela, kelle stuudios on valminud ka bändi teise helikandjad.

Albumit saab eelkuulata ja vinüülkandjat eeltellida Bandcampist.

Leia üritus Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.