📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | KÕIGE MAGUSAMA POSITSIOONI VÕTTIS ENDA ALLA ANSAMBLI THE SWINGERS SUVISE FIILINGUGA LAUL “SEE VANA NUMBER”

The Swingers (foto: Külli Rummel)

Kahel korral MuusikaPlaneedi TOP kümnes viiendal platsil varitsenud ansambli The Swingers aktuaalne singel “See vana number” hääletati meie värskes edetabelis 19,34 protsendiga esikohale.

Ansambli The Swingers loo “See vana number” solistid on Birgit Sarrap ja Mikk Saar. Seni on punt andnud välja väga reipaid laule, aga nüüd võeti hoogu veidi maha. “Loo inspiratsiooniallikaks oligi võib-olla seekord rohkem Mikk oma rahulikuma loomusega. Kui viimaste The Swingersi lugude puhul oleme meie koos Tanjaga pigem särtsu üritanud lugudesse süstida, siis seekord rahustas Mikk nii bändi kui mind nii-öelda maha ja lugu tuli selline suvechillilik,” kommenteeris Birgit singli ilmudes. Lauljatar lisas, et video filmimisel looduses ja tiikide keskel sai maha löödud tuhandeid sääski, kes neid filmimisel igakülgselt saboteerida üritasid.

16,62% häältest ja hõbemedali teenis meie pingereas Karl Killing, 4. juunil avaldatud looga “powerless”, mis räägib muusiku sõnul “segastest tunnetest, olles suhtega keerulises etapis ja seejuures ideaalset lahendust otsides. Ees on kaks võimalikku teed, kas minna edasi koos või üksi, ja sees laiutab tume otsustusvõimetus. Laulusõnad “giving it up another night” viitavad sellele, et tihtipeale arvame, et otsust on lihtsam edasi lükata, kuid ühel hetkel võib see muutuda väga väsitavaks.” 

Eelmisel nädalal esikohal säranud Ragnar Huoponen langes palaga “Kõigele ei pea nime andma” kolmandaks. Loo viisi autor on lisaks Ragnarile endale ka Merlis Malm, sõnadega aitas Aapo Ilves. Lugu räägib sellest, et sildistamine võib ühele poolele tekitada tuska ja teisele poolele annab hea vabanduse.

Värskest tabelist pääsevad edasi ka popdiiva Anne Veski laulu “Kuldne vahtraleht” uusversioon (#4) ja rokkansambli Square esitatud “Mao tee kalju peal” (#5). 

Kuula #1 lugu “See vana number” ning seejärel tutvu kogu edetabeliga:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #303 (14. juuni):

1 (5) [3] The Swingers, Birgit & Mikk Saar “See vana number” (19.34%)
2 UUS [1] Karl Killing “powerless” (16.62%)
3 (1) [4] Ragnar “Kõigele ei pea nime andma” (15.11%)
4 (2) [7] Anne Veski “Kuldne vahtraleht 2021” (11.18%)
5 (3) [3] Square “Mao tee kalju peal” (8.46%)

6 UUS [1] Beatrice “Ullalla” (7.85%)
7 (4) [3] Nedsaja Küla Bänd & Ithaka Maria “Küla elab” (7.25%)
8 UUS [1] KiROT x Sammalhabe “Peace” (6.95%)
9 UUS [1] I Wear* Experiment “Hunger” (4.53%)
10 UUS [1] Grete Paia “MANNA” (2.72%)

Hääli: 331 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad ründama viis uustulnukat:

  • Elina Nechayeva feat. NOËP “What they say”
  • Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne”
  • Maian feat. Kohver “Fuego”
  • Synne Valtri Band “Eile veel”
  • WATEVA feat. Stefan “Headlights”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 20. juunil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.