PÜHAJÄRVE JAANITULE AVAB REKET, ESINEJATE HULKA LISANDUSID VILLEMDRILLEM JA PLUUTO

reket (pressifoto)

22. ja 23. juunil toimuva Pühajärve jaanituli 2021 esinejaterivi sai täiendust. Festivali avab reket ning ühiskava ja üllatusesinejatega astuvad üles villemdrillem ja pluuto.

pluuto ja villemdrillem alustasid mõlemad karjääri internetipõhises muusikakeskkonnas SoundCloud ja on paari aastaga tõusnud raadiote edetabelite tippu, kogunud kahepeale erinevatel muusikaplatvormidel üle kümne miljoni kuulamise ning saavutanud kõrgeid kohti Eesti muusikaauhindade jagamistelt. Pühajärvel astuvad noored räpparid lavale ühise kavaga, mis sisaldab rohkelt üllatusi.

Pühajärve jaanitule avab 22. juunil räppar reket, kuid kahe päeva jooksul astuvad lavale veel nublu, Smilers, Terminaator, SHANON ja 5Miinust. Varasemalt väljareklaamitud välisesinejad Netsky ja Julian Jordan ning mitmed kodumaised artistid tulevad Pühajärvele järgmisel aastal, mil festival toimub tavapärases mahus.

Festivalile pääsemiseks peavad külastajad esitama tõendi kehtiva negatiivse koroonatesti, tehtud vaktsiinide või haiguse läbipõdemise kohta. Korraldajad on Pühajärve teel asuvasse parklasse püstitanud ka testimisala. Negatiivse testi andnud külastajad saavad käepaela, mis tagab muretu sissepääsu Pühajärve jaanitulele.

Kõigil külastajatel palutakse kohale tulla tervetena. Korraldajad jälgivad piirkondlikku ja riiklikku olukorda ning viivad vajadusel sisse täiendavaid muudatusi, et nakkusoht miinimumini viia.

Piletid on müügil Piletilevis.
Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.