ILMAVALGUST NÄGI RAKVERE RÄPPARI R.V DEBÜÜTALBUM “PÄRIS, AGA TUNNE IKKAGI FEIK”

Kolmapäeval, 9. juunil ilmus Rakverest pärit räppari R.V debüütalbum, mis kannab pealkirja “Päris, aga tunne ikkagi feik”. Plaadil on 9 värsket muusikapala.

Riimiseadja ise ütleb oma esimese kauamängiva kohta järgmist: “See album on teekond, mis võttis aega 10 aastat ja on ühtlasi ka projekt millega saan sada protsenti algusest lõpuni rahul olla. Kõik on nii nagu olema peab. See ei tähenda seda, et olen ilmunud plaati teinud juba viimased 10 aastat, vaid seda, et see aeg mil olen muusikat teinud, on mind harinud, kasvatanud ja vorminud selliseks nagu see plaat on. Lisaks minule on selle plaadi autor aeg”. 

Värskelt avaldatud plaadi lood on kõik kirjutatud, miksitud ja masterdatud R.V enda poolt. Albumil olevate lugude instrumentaalid on kahe produtsendi – Trooh Hippi ja Three AM Fuxk looming, viimase puhul on tegemist kohaliku artistiga.

Plaadi kujunduse ja kõikide sellega seonduvate visuaalsete materjalide eest vastutab foto- ja videograaf, kes peidab ennast 017 nime taha.

Debüütalbumit on võimalik omistada ka tänapäeval vähem populaarsel, kuid mitte unustatud – füüsilisel kujul, mida on trükitud ei rohkem ega vähem kui 50 erilist koopiat. Räppari sõnul ei ole plaanis neid tulevikus juurde teha. “Tahan, et see plaat oleks eriline ja piisavalt haruldane. Tulevikus võib-olla tuleb lisatiraaž, kuid need ei saa siis olema kindlasti samasugused nagu esimese trüki omanikel”.

Kuula albumit Spotifyst või soeta see endale digitaalsel kujul Apple Musicu platvormilt.

Füüsilise plaadi soovijatel palub artist endale Instagrami kirjutada.


Videosinglid “Tulista”, “Topic”, “Senimaani”:Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.