“REPORTERI” TOP 10 | TEE MIS SA TAHAD, KUID SMILERS ON JÄTKUVALT NUMBER ÜKS!

Kanal 2 kodulehel avaldati uudistemagasini “Reporter” värske Eesti TOP 10 muusikatabel, mille liider on teist nädalat järjest populaarne ansambel Smilers ja nende aktuaalne hitt “Tee mis sa tahad”.

Poproki bänd Smilers musitseerib loo “Tee mis sa tahad” muusikavideos poksiringis ja seda kaks kuud tagasi välja tulnud videot on tänaseks päevaks YouTube’is vaadatud ca 374 000 korda. Teisipäeval tegime siinsamas MuusikaPlaneedis teatavaks Smilersi repertuaari kuuluvate laulude hääletuse tulemused ning selle esikümnesse “Tee mis sa tahad” ei jõudnud, aga kui Sind huvitab, kuidas meie lugejad Smilersi lugusid reastasid, siis piilu siia! 😉

Eesti TOP 10-s hääletati Smilersi järel esikolmikusse kaks uustulnukat. Neist parima, teise asetuse, haaras enda valdusesse eelmisel nädalal avaldatud Fredi ja INGA koostöö “It’s Not Me (It’s U)”. Kahe noore artisti ühine singel on justkui üks suur keskmine sõrm neile, kes oma armsamat petta julgevad ja INGA ehk Inga Tislar kommenteeris laulu ilmudes, et kui pala sõnadesse süveneda, siis on sõnum üsna otsekohene ja halastamatu.

Pronksmedal kuulub sel korral samuti ühele uuele duetile. Nimelt andsid villemdrillem ja Heleza aprillis välja videosingli “tundnud nii”, mis on pärit villemdrillemi ahjusoojalt debüütplaadilt “vd”. Juba järgmisel reedel ilmub ka albumi vinüüliversioon!  

Kuula Kanal 2 topi magusaimat lugu “Tee mis sa tahad” ning seejärel tutvu kogu edetabeliga:


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (7. mai):

1 (1) [8] Smilers “Tee mis sa tahad”
2 UUS [1] Fredi x INGA “It’s Not Me (It’s U)”
3 UUS [1] villemdrillem feat. Heleza “tundnud nii”
4 (2) [6] Ewert and The Two Dragons “(In The End) There’s Only Love”
5 (4) [16] Koit Toome “We Could Have Been Beautiful” [Tabeli veteran]
6 (6) [2] Curly Strings “Kannan kaasas kalleid”
7 (3) [14] Terminaator “Põhjani”

8 (7) [12] Curly Strings “Taevas seab riidu”
9 UUS [1] Tommy Cash “Racked” 
10 (5) [5] villemdrillem feat. boipepperoni “drill(em)”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued laulud, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

  • Merlyn Uusküla “Sul’ küsin ma”
  • Metsatöll “Tarede vaikuses”
  • pitsa “trühvlid lõpp, siis piin tervenisti & lõpus tuhat eid”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Tabelihuntidele teadmiseks, et täpselt aasta tagasi hoidis topi esikohast kinni nublu koroonahitt “croissantid” ning 2019. aastal kerkis tagasi tippu Cityflashi & Laura-Ly tantsuträkk “Home”. Kolm ja neli aastat tagasi oli sel ajal #1 ansambel SHANON – 2018 singliga “Nüüd on see käes” ja 2017 hitiga “NaNaNaNaNa”. 2016. a. valitses edetabelit Leslie Da Bassi “Ladvaõun Michelle”, aga kuna seda laulu me siin eelmisel nädalal alles kuulasime ja meenutasime, siis kõlagu sellest viie aasta tagusest pingereast seekord hoopis toona viimasele, 10. platsile hääletatud duett Kenneth Rüütlilt ja Maia Vahtramäelt:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.