KRIIS VÄLJASTAS UUE VIDEOSINGLI “HINGE”

Artist nimega Kriis andis 7. mail välja videosingli pealkirjaga “Hinge”. Loo video, mix ja master valmisid Alvar Antsoni käe all, kes produtseeris ka Kriisi loo “Olen kinni” ja HVNS-i x Apollo “Põleda”.

“”Hinge” on mõnusa põrkava rütmiga R&B laul, mis räägib suhtest, kus naine kardab jääda hüljatuks, samal ajal kui mehel on ükskõik. Esimene periood kui üks osapool pingutab, et võita teist endale. Lõpuks, kui see käes on, siis hakkab esimesel igav ja teine tahab võita tagasi seda tähelepanu, mida ta kunagi sai,” kommenteeris Kriis.

Kriisi puhul on tegu artistiga, kes on tegelenud muusikaga peaaegu terve elu, aastast 2005 – solistide konkursid, löökpilli oskuste omandamine ja palju muud selle vahele. Enne sooloartistina tegutsemist lõi ta laineid SoundCloudi hip-hop grupis Bart, kus ta oli refräänikirjutaja/laulja. Kriisi käe all valmis ka Barti lugu nimega “Reedetud”, mis on tänaseks saanud 238 000 kuulamist, kollektiivi kogu repertuaari on aga kuulatud ligi pool miljonit korda. Kriis jõudis Bartiga esineda Lil’ Peol ja Club Hollywoodi laval 2019. aastal toimunud Lil’ BDay’l, kus astusid rahva ette ka suuremad tegijad nagu Clicherik ja Mäx, okeiokei, säm x kaw, marp$, Eutanaasiyah, Sip€lga14 jt. Pärast singli “Silmad” reliisi 2020. a. kevadel lagunes grupp laiali ning Kriis leidis tee uute inimesteni. Nemad aitavad tal tulla kodumaisele muusikamaastikule üllatava pauguga, avaldades maitsekalt mitmekesise žanri ulatusega (R&B, pop, hip-hop jm) meloodilist repertuaari.

Võrreldes 30. märtsil reliisitud tumeda meeleolulise looga “Olen kinni” pakub Kriis seekord üpris rõõmsameloodilist tükki.


Artisti tegemistega saab end kursis hoida Facebookis, Instagramis, SoundCloudis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.