ELMARI TOP 10 | CURLY STRINGS LANGES TIPUST, LIIDER ON NÜÜD SMILERS

Kuvatõmmis Smilersi videost “Tee mis sa tahad”

Viis nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit vedanud folgibänd Curly Strings kukkus värskes pingereas lauluga “Taevas seab riidu” juhtpositsioonilt kuuendaks. Esimese platsi võttis nüüd enda alla ansambli Smilers singel “Tee mis sa tahad”.

Hendrik Sal-Salleri kirjutatud ja Eesti Laulu finaalis esitletud Smilersi lool “Tee mis sa tahad” on Eesti lugude edetabelis kirjas viis tabelinädalat ning see hiilis liidriks väga kavalal viisil – avanädalal kuulus palale viies, seejärel neljas, siis kolmas, eelmisel korral teine ja sedapuhku siis esimene plats. “Tee mis sa tahad” muusikavideo eest seisid produktsiooniettevõte VAAS ja produtsent Merliin Vellend, režissöör Jaan Sinka ning operaator Robert Parelo.

Teise ja kolmanda positsiooni võitlesid sel korral välja tublid tõusjad. Hõbemedal riputati kaela räpikollektiivile pitsa, kelle träkk “Kuulsaks” kerkis nädalaga 4 kohta. Pronksmedalit väärib aprilli viimasel nädalavahetusel aga Jaanus Saago esimene soolosingel “Aastaajad”, mille muusik kirjutas oma elukaaslasele. Jaanuse lugu on ka suurim tõusja, sest see lendas võrreldes eelmise korraga viis astet ülespoole. 

Ainsa uustulnukana leiame kuumast kümnest LeHANNA ehk Hanna Martinsoni 7. aprillil ilmunud kolmanda sinku “Segane peast”, mis stardib Elmari topis seitsmendalt kohalt. Loo autoriks on Leslie Laasner.

Kuula #1 laulu “Tee mis sa tahad” ja seejärel tutvu kogu pingereaga: 


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (24. aprill):

1 (2) [5] Smilers “Tee mis sa tahad”
2 (6) [10] pitsa “Kuulsaks”
3 (8) [4] Jaanus Saago “Aastaajad”
4 (3) [5] Liis Lemsalu & Stefan “Doomino”
5 (5) [3] The Swingers “See on hea”
6 (1) [8] Curly Strings “Taevas seab riidu”
7 UUS [1] LeHANNA “Segane peast”
8 (7) [6] Anne Veski “Kas vajad veel mind”
9 (10) [3] Heleza feat. reket “Head ööd”
10 (4) [5] Luisa Rõivas “Kui iga päev oleks pühapäev”

Edetabelist väljas: 1) Joyguns “Kui käes on jaanipäev” (1 nädal tabelis, 9. kohal)

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Laikrete perebänd “Kuulame teineteist ära”; 2) Synne Valtri “Viivuks veel jää”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.