KRISTEL NOVEK AVALDAS DEBÜÜTSINGLI “LEIAD MIND TAAS”

(Foto: erakogu, autor Liis Lukas)

Pärnu lauljanna Kristel Novek üllatab kuulajaid värske retrohõngulise tantsupalaga “Leiad mind taas”.

“Minu jaoks tähendab see lugu seda, et enda kõrval olevat lähedast inimest tuleb hoida ja mitte teha talle haiget,” ütleb lauljanna ise. Kaunihäälse kaverdajana tuntust kogunud Kristeli jaoks on tegemist tema esimese originaalpalaga.“Ma olen alati tahtnud orignaalmuusikat avaldada. See on olnud alati üks mu unistusi ja ma olen tohutult õnnelik, et see lõpuks täitub.”

Loo produtsent on Vahur Valgmaa, sõnade autor Adelia Tamkõrv. Muusikavideo on filmitud Tallinnas, Claustrophobia põgenemistubades, selle režissöör on Vahur Valgmaa ning operaator Shurik Zubra. “Mul on tõeliselt vedanud, et Vahur tegeleb lisaks muusikale ka videote produktsiooniga,” kiidab Kristel oma produtsenti. Valgmaa ja Zubra koostöös on valminud ka mitu Kristeli varasemat muusikavideot.

Kristel Novek on varem avaldanud kavereid lugudele nagu “Nii sind ootan”, “Hellalt hoia mind” ja 2019. aasta Eurovisiooni võidulugu “Arcade” (eesti keeles “Nüüd ma tean”). Tema isamaalist Ruja kaverit “Eesti muld ja eesti süda” on tänaseks kuulatud ligi 20 000 korda.

1 vastus

  1. Anonüümne ütleb:

    Väga tähenduslik sõnum

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: