VILLEMDRILLEMIL ILMUS DEBÜÜTALBUM “VD” JA UUS NING SENSUAALNE SUVEBÄNGER HELEZAGA!

Eesti hiphopi skeene tõusev nimi villemdrillem jõudis oma esimese kauamängivani ja lasi reedel, 23. aprillil välja debüütalbumi nimega “vd”. Plaadilt leiab mitmeid uue generatsiooni külalisartiste nagu Heleza, kaw, Margiiela ning põhiprodutsentideks on boipepperoni (kollektiivist pitsa) ja Karl Killing. Üllatusena leiab kuulaja “vd” pealt Jüri Pootsmanni hetke suurloo “Magus melanhoolia” remiksi.

villemdrillemil oli plaan plaati teha juba päris ammu, kuna olemasolevatele hittidele tundus see loogilise jätkuna: “Hakkasime konkreetsemalt seda albumi asja boipepperoniga tegema 2020. aasta sügisel, sujuvalt tuli appi ka Karl Killing. Minu jaoks oli see protsess väga silmiavardav ning andis kindlasti tuleviku mõttes palju juurde!”

Albumilt leiab mitmeid külalisartiste nagu Heleza, Kaw, Margiiela – sellegipoolest tekkisid kõik lood orgaaniliselt ja Villemi enda sõnutsi pigem realiseerusid mitmed soovid ja plaanid osade artistidega koostööd teha.

Albumi juhatab sisse singel “drill(em)”, mis ilmus mõned nädalad tagasi koos vinge videoga. Sellest loost sai ka alguse kogu albumiprojekt.


“vd” fookuslugu on duett koos hetke värskeima kohaliku muusikaturu naisartisti Helezaga – “tundnud nii”. Sellele loole ilmus äsja ka sensuaalne video EskoBrosidelt.


Albumi eelviimase loona leiab kuulaja põneva töötluse Eesti Laulul laineid löönud Jüri Poostmanni loost “Magus melanhoolia”. Esialgselt pidi remiks ilmuma enne Eesti Laulu poolfinaale, kuid sobis ideaalselt kokku villemdrillemi debüütalbumi kontseptsiooniga ning lisatigi põneva üllatusena võrdselt teiste lugude kõrvale.


villemdrillem ”vd” radadejada:

  • drille(em)
  • võluväel / feat. kaw
  • tundnud nii / feat. Heleza
  • sinuta / feat. boipepperoni
  • parajumper
  • spikker / feat. Margiiela
  • magus melanhoolia remix / feat. Jüri Pootsmann
  • miski pole igavene freestyle

villemdrillemi debüütalbum ilmub mai keskel ka limiteeritud vinüülformaadina, mille teeb eriliseks pimedas helendav plaadiümbris!


Taust:
villemdrillem alustas oma karjääri SoundCloudis, kogudes keskkonnas enam kui miljon striimi. Laiema avalikkuse teadvusesse jõudis ta koos kollektiiviga 5MIINUST valmistatud talvise hitiga “Paaristõuked”, mis püsis Eesti digitabelite #1 kohal 14 järjestikust nädalat. Teine 2020. aasta suurhitt villemdrillemilt oli koos Elina Borniga, lugu ”niiea” ning suurt edu saatis ka noormehe novembris ilmunud singlit ”soolane värska”, mis tehti koos gameboy tetrisega.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.