ALFA COLLECTIVE AVALDAS MAHEDALT ASTUVA SINGLI “SECOND PLAN”

Foto: Paul-Hendrik Piho

Alfa Collective’i mahedalt astuv singel “Second Plan” jutustab valikutest ja muutustest.

“Laulus peitub meeldetuletus võtta ennast vähem tõsiselt ning mõelda suured küsimused ja mured lihtsamaks. Vahepeal on mõnus olla naiivselt lootusrikas ja paratamatute muutuste suhtes leplik,” sõnas ansambli eestvedaja ja laulja Anett Tamm.

“Second Plan” on teine singel ansambli 2021. aastal ilmuvalt albumilt. Jaanuaris ilmus tulevalt plaadilt esimene laul, eksperimentaalne ja rütmikas “Align”.

Laulu “Second Plan” on kirjutanud, salvestanud ja produtseerinud Anett Tamm ja Martin Petermann. Loo kokkumängu teostas Martin Petermann ning lõppviimistluse tegi Svante Forsbäck.

Alfa Collective on 2017. aastal kokku tulnud bänd, mis teostab laulja-helilooja Anett Tamme eklektilist muusikalist visiooni. Kollektiiv alustas ühise helikeele otsinguid debüütalbumit “Canvas” (2018) salvestades, millel tegid kaasa kitarrist Erki Pärnoja ja laulja-viiuldaja Marianne Leibur. Ansambli kaasaegse jazz-funk’i kõla muudavad omanäoliseks haldjalikud vokaalid, mänglevad meloodiad, ebatraditsioonilised harmooniad, improvisatoorsed õrnushetked ja tuline kirg rütmiliste väljakutsete vastu.

Alfa Collective’i ridades musitseerivad Anett Tamm, Taaniel Pogga, Johannes Laas, Robert Nõmmann ja Martin Petermann. Ansambel on üles astunud festivalidel Juu Jääb, NOVUS Music Incubator, Athens Technopolis Jazz Festival, Pula Jazz Festival, Tudengijazz ja Mailaul.


Laul Spotifys, SoundCloudis

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.