REGINA SALVESTAS OMAKIRJUTATUD POWER-BALLAADI “SEE ON ÕIGE” UUSVERSIOONI

Kuvatõmmis videost

Eelmisel kolmapäeval kirjutasime lambandaze ja REGINA ühisest singlist “Nagu päikene taevas”. Vaid päev hiljem tuli välja REGINA soololaulu “See on õige” uusversioon koos videoga.

Regina Tambek on noor iseseisev laulja, laulukirjutaja ja produtsent. ”Minu suurim unistus on olla täisajaga laulja ning tegeleda muusikaga igapäevaselt,” selgitab neiu. ”Muusika on alati olnud minu suurim kirg, minu suurim unistus ja ma olen ülimalt tänulik, et mul on võimalus jagada ”killukesi endast”, oma lugusid eesti inimestega.”

Lisaks lugude kirjutamisele ja salvestamisele tegeleb Regina ka aktiivselt Instagramis, kus on võimalik kõiki tema igapäevaseid tegemisi lähemalt jälgida ning kuhu on ka kasvanud ligi kuue tuhandeline toetav kogukond. ”Kui on midagi, mis ma lauljaks olemise juures oluliseks pean, siis on see minu armsate toetajatega suhtlemine, sest nende tugi tähendab mulle tervet maailma,” märgib Regina. ”See on nii naljakas, et ma isegi ei tunne end veel erilise lauljana, aga mulle on juba paar fännilehte tehtud, see lihtsalt on super armas ja südantsoojendav! Olen väga tänulik!”

Peale Instagrami tegeleb neiu ka TikToki platvormil.

Regina on osalenud saates “Eesti otsib superstaari 2018” ning pääsenud edasi eelvoorust, andnud läbi aastate kümneid kontserte, mitmeid intervjuusid raadiotele, sh Tre Raadio, HIT FM, Raadio 7 jt, osalenud mitmel korral ETV saates “Terevisioon”, TV7 muusikasaates “Muusikapaus” jm.

Regina on lõpetanud Kiili Kunstide Kooli muusikakooli laulu eriala, läbinud vokaalpedagoogika aastase kursuse WAF Laulukoolis ja õppinud aastaid iseseisvalt muusikaproduktsiooni. Hetkel töötab ta noorsootöötajana Märjamaal ning WAF Laulukoolis, olles seal noorim vokaaltehnika pedagoog.

Laulu “See on õige” esimene versioon laaditi YouTube’i üles 2017. aasta augustis. Kuula ja vaata värsket salvestust: 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.