SUBMERGED ANNAB TALLINNA DJ-DEGA KUUETUNNISE VEEBIKONTSERDI

SUBMERGED (foto: Alex Redna)

Brooklyni drum’n’bassi legend Submerged annab laupäeval veebikontserdi Tallinna DJ stuudiost Attic Bass. Striimil mängivad Submerged, Conflict ja Kricher vinüüle; Neo_n, ttypical ja Ruutfunktsioon mängivad muusikat DJ mängijatega. Ürituse jooksul kuuleb klubimuusikat 6 tunni jagu.

Submerged on põrandaaluse drum’n’bassi kuningas, olles olnud aastaid selle skeene eestvedaja. Ta on tuuritanud Astanast São Pauloni ning Kiievist Brooklynini. Juba aastal 1999 asutas ta legendaarse plaadifirma Ohm Resistance, tänu millele on paljude tundmatute elektroonilise muusika geeniuste muusika üldsuseni jõudnud. Leibeli hiljutisim üllitis on Kool Keithi, Scorni ja Submergedi ühissingel “Distortion”.

Attiс Bass on heli- ja videosalvestusstuudio Tallinnas, kus igal nädalal toimuvad otseülekanded DJ settidest. Peamiselt mängitakse drum’n’bassi ja technot, kuid tänu muusikamaastikul sarnaselt meelestatud inimestele, on nüüdseks Attic Bassi kanalil tutvustatud väga erinevaid stiile ja žanre, nende hulgas psytrance, dubstep ja breakcore.

Striimi on võimalik vaadata laupäeval, 24. aprillil kella 17-st Attic Bassi kodulehelt – atticbass.com

Ürituse lehekülg Facebookis

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.