JALMAR VABARNA KAVERDAS SINGER VINGERIT!

Foto: Maris Savik

Jalmar Vabarna andis välja värske singli enda maikuus ilmuvalt sooloalbumilt “ID”. Vabarna võttis ette Singer Vingeri hiti “Ära jahtu” ning kirjutas sellele kauni kitarriseade.

“Õpetasin selle loo originaalversiooni oma kitarrikoolis. Pärast pikka võttepäeva koju jõudes otsustasin, et võtan niisama meeleolu pärast kitarri kätte ja näpud hakkasid ise seda sama lugu mängima. Just sellises versioonis nagu see täna singlina ilmus. Selle seade suureks mõjutajaks on John Mayer, kes kaverdas Tom Petty lugu “Free Fallin'”,” tutvustas pala sündi Jalmar Vabarna.

“Saatsin singli demoversiooni kuulamiseks ka loo autorile Hardi Volmerile, mispeale sain vastu murdekeelse e-kirja sisuga “Nakse õkva ikkõ – liig illos!”. Tundub, et autorile läks minu seade hinge,” muigas Vabarna.

Lugu on kättesaadav kõikidel voogedastusplatvormidel, sealhulgas YouTube’is:


“Ära jahtu” ja teisi kitarripalasid saab kuulata Jalmar Vabarna teisel sooloalbumil “ID”, mis ilmub 7. mail. Albumit saab juba täna ette tellida lehel folkmassidesse.ee ning kõigile ettetellijatele mängib Jalmar 1. mail privaatse veebikontserdi.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.