LÄTI ANSAMBEL BRAINSTORM ANDIS VÄLJA UUE SINGLI JA VÄRVIKA MUUSIKAVIDEO “FEELS”

Foto: Martins Cirulis

Kolmapäeval, 21. aprillil, andis lätlaste Brainstorm välja uue singli ja muusikavideo “Feels”. Video autoriks on animatsioonistuudio “HonkFu”. Animaatorid erinevatest maailmanurkadest töötasid selle Jaapani manga stiilis video kallal kaheksa kuud. Lisaks peategelastele on videos ka superkangelasteks saanud Brainstormi liikmed.

Laulu idee tuli Rootsi muusiku ja produtsendi Magnus Nilssoni poolt, kellega bänd on nüüdseks juba mitu aastat koostööd teinud. Tegemist on väga kaasaegse lauluga, mille refrään annab edasi vabaduse ja vabalangemise tunnet. Brainstormi poolt on see täiesti uutmoodi muusikaline eksperiment.

Brainstormi trummar Kaspars Roga räägib video inspiratsioonist: “Idee tuli minu igapäevaelust. Ühel päeval nägin oma tütre Lea mänguasjade hulgas nukku, kes istus ratastoolis. Mu esimene mõte oli: “Oh issand, millega ta mängib?!”, kuid mõistsin kohe, kui kitsarinnaline ja stereotüüpne see mõtteviis on. Mul oli tõsiselt piinlik. Video peategelane on ratastoolis tüdruk, kes kardab nii teisi inimesi kui elu üleüldiselt. Ta kardab, sest ta on teistsugune. Ma tahan inspireerida inimesi jätma oma eelarvamused ja hinnangud maha ning aktsepteerima maailma sellisena nagu see on – ja kõiki meid sealhulgas.”

Muusikavideo loole “Feels” avalikustati 21. aprillil online-esitluse käigus aadressil brainstormfeels.com. Veebileht elab oma elu edasi ka pärast video esitlust ning igaüks saab vastata viktoriiniküsimustele, võita eksklusiivseid auhindu, avastada, millistes riikides on Brainstormil kõige rohkem kuulajaid, osta uusi fännitooteid ning erihinnaga pileteid uue albumi online-esitlusele sel sügisel.

Järgmised Brainstormi kontserdid toimuvad Venemaal, St Peterburgis (13. mail) ja Moskvas (14. ja 16. mail). Lisainfot saab bändi veebilehelt: brainstormfeels.com.

Singli “Feels” andis välja BrainStorm Records Company ning seda saab kuulata kõikidel digiplatvormidel üle kogu maailma.


Laul Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.