MAREK SADAM & KATI PÕDER AVALDASID LOO, MIS RÄÄGIB KADUMA JÄÄNUD INIMESTEST

Kuvatõmmis videost

Marek Sadam ja Kati Põder salvestasid laulu “Ma otsin”, mis on pühendusega kõikidele SA Kadunud OPEROG vabatahtlikele otsijatele. Laulu teemaks kaduma jäänud inimesed. Andmaks jõudu ja inspiratsiooni kõikidele otsijatele ning lootust kaduma jäänud inimestele ja nende lähedastele.

Loo muusika autor on Peter Põder, sõnad kirjutas Marek Sadam, miksis ja masterdas Otto-Karl Vendt. Basskitarril Roland Jairus, trummidel Ramuel Tafenau.

Marek Sadam: “Kirjutasime laulu mõteldes nii nendele, kes ootavad leidmist kui otsijatele. See on soov vastu pidada, mõlemale poolele. Nendelegi, kes kedagi väga ootavad, aga enesel jõuvarud puuduvad. Loodame, et meie loodud laul juhib rohkem inimesi otsijatega liituma ning osutab probleemile meie ühiskonnas. Vahel võib inimene muidugi kadunud olla inimeste hulgas, nemadki väärivad märkamist ja otsimist.”

Peter Põder: “Mareki tehtud sõnadele arenes muusika hästi lihtsalt ja justkui iseenesest. Teinekord laule tehes pean mitu korda algusest alustama, sest laul ei kõla ehedalt, sellega lahenes kõik kiiresti ja loomulikult, laul oli ühe päevaga või isegi õhtuga olemas.”

SA Kadunud OPEROG tegutseb üle Eesti ning täiesti tasuta. Vabatahtlikult. SA Kadunud on avalikust võimust sõltumatu sihtasutus, olles kodanikuühendusena rahaliselt toetatud vaid kodanike poolt, kelle ühine tahe on aidata otsida Eestis kaduma jäänud inimesi. SA Kadunud lähedastele arveid ei esita. Sihtasutuse tegevust saab toetada, tulles nendega otsima, aidates hankida varustust või toetades igakuiselt püsiannetusega. Otsima saavad tulla kõik. Koos aitame ja päästame!

Soovid tulla otsima? Lisainfot leiad SA Kadunud OPEROG Operatiivne Otsingugrupp Facebook lehelt.

Soovid aidata? Kui sul pole aega ise otsimas käia, siis üks lihtsamaid viise aidata on näiteks teha väike annetus. Annetuse tegemiseks helistada numbril 900 6776 (kõne hind 5 euri). Number on töös aastaringselt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.