📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | “MARUTUUL” EI TAHA VAIBUDA: GREIBI LAUL HÄÄLETATI KÜMNENDAT KORDA TIPPU!

Kuvatõmmis videost “Marutuul”

Vokaalansambli Greip laul “Marutuul” hääletati MuusikaPlaneedi TOP 10-s kümnendat korda esikohale, toetusprotsendiga 27,90. Palju õnne! 🎊 Edasipääsevast esiviisikust leiame ka ühe uue tulija, kelleks on Synne Valtri ja tema uus singel “Viivuks veel jää”. 

Kuna kuueliikmelise Greibi “Marutuulest” oleme seoses selle tabeliga teinud juttu juba üsna palju, siis hüppame sedapuhku kohe hõbemedali juurde, kus debüteerib Synne Valtri ballaad “Viivuks veel jää”. Loo on kirjutanud Synne ise ja seda kommenteeris ta järgmiselt: “Elu koosneb pisikestest värvilistest killukestest. On neid, kes toovad sinu ellu punast ehk armastuse ja kire värvi, on neid kes kiirgavad kollast kui rõõmu värvi, on ka neid kes loovad selgust oma sinise helgiga. Kuid mõnikord on need killud ka mustad, tuues kaasa kurbust ja valu, kuid vaatamata sellele, kõik need killud täiendavad teineteist ja loovad meie eludest imelise vitraaži, mis eemalt vaadates tõeliseks kunstiteoseks muutub.”

Synne järel maandus kolmandaks estraadikuninganna Anne Veski, südamliku looga “See, mis meid kokku viis”, mis on pühendatud lauljatari abikaasale Benno Beltšikovile. Juba sel suvel tähistavad Anne ja Benno oma 40. pulma-aastapäeva!

Kuna edasipääsejaid on kokku viis, siis olgu veel märgitud, et 4. kohale platseerus Pärnu lauljatar Mirjam Kits, palaga “Endale” ning viiendal astmel asub teist nädalat järjest palaganibluusi ansambli Kaisa Ling Thing lugu “Läänemure lained”, mis on selle teksti autori Aapo Ilvese sõnul “lühhike pidupanemise öppetus”. 

Kuula edetabeli liidrilugu “Marutuul” ja seejärel tutvu kogu tabeliga: 


MuusikaPlaneedi TOP 10 #295 (20. aprill):

1 (1) [11] Greip “Marutuul” (27.90%)
2 UUS [1] Synne Valtri “Viivuks veel jää” (17.04%)
3 (2) [7] Anne Veski “See, mis meid kokku viis” (14.61%)
4 (3) [4] Mirjam Kits “Endale” (10.30%)
5 (5) [2] Kaisa Ling Thing “Läänemure lained” (8.24%)

6 (4) [2] Kurjad Plaanid “Täna naabrid ei maga” (7.12%)
7 UUS [1] Triin Lellep & Juda Jay “Empathy” (4.49%)
8 UUS [1] villemdrillem x boipepperoni “drill(em)” (3.93%)
9 UUS [1] LeHANNA “Segane peast” (3.56%)
10 UUS [1] Redel “Varesele” (2.81%)

Hääli: 534 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

  • Curly Strings “Kannan kaasas kalleid”
  • Duo Ruut “Noore kuu tervitamine”
  • Esivanemate kaja “Venna sõjalugu”
  • fenkii feat. Põhja Korea “bangkok”
  • Märten Männiste ja Marite Suurmäe “Maantee ei hooli”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 25. aprillil kell 23.59. Tuld! 🔥

1 vastus

  1. Eve ütleb:

    Greip. Marutuul

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: