STRESSITEADE: 5,6 MILJONIT KADUNUD VAATAMIST!

Eesti rokkansambli Van Gogh’i uue muusikavideo rekordilised 5,6 miljonit vaatamist JuuТууб’i keskkonnas on ekslikult läinud samanimelise Serbia rokkbändi muusikavideole.

Teadaolevalt sai segadus alguse JuuТууб’i Sillamäe korteris asuva serveri plahvatusest, mille tingis tohutu huvi kodumaise Van Gogh’i verivärske muusikavideo “Mesijutumees” vastu.

JuuТууб’i esindaja ja korteri omanik Aleksei teatas konkreetselt, et tema vaatamiste arvu samal kujul tagasi konverteerida ei oska, kuid pakkus välja, et kuulab ise kõnealust lugu 5,6 miljonit korda jutti, kui Van Gogh aitab rahastada uue kõvaketta, energiajookide ja kiirnuudlite ostu.

Lisakompensatsiooniks pakkus Aleksei võimaluse võtta ära kõik vaatajanumbrid kollektiividelt Patunepoos ja Snailers ning staarblogijalt Tulnukas, ning viia need üle Van Gogh’i kanalile.

Van Gogh võttis mõtlemiseks aega ja ei ole oma otsust teatavaks teinud.

Et vältida edaspidiseid tehnilisi viperusi, otsustati kolida Van Gogh’i kanal senisest oluliselt turvalisemasse YouTube’i videokeskkonda.

Ole hea ja anna ka sina omapoolne panus Van Gogh’i uue loo “Mesijutumees” vaatamiste arvu taastamisele:


Võiks arvata, et tegemist on lausa aprillinalja mõõtu uudisega, aga asi on naljast kaugel! Tegemist on märtsikuu sündmustega ja aprilliga puuduvad igasugused seosed. 😎

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.