KOLMAS SINGEL TRIOLT DELULU

Reedel, 19. märtsil andis Taavi Paometsast, Mairo Marjamaast ning Inga Tislarist koosnev ansambel deLULU välja enda kolmanda ametliku singli “Do U Remember”.

Lugu sai loodud südatalvel, kui õues sadas viimaste aastate suurimaid lumehelbeid. Juba salvestus ise oli seetõttu maagiline protsess.

“Do U Remember” on unistav ning meditatiivne träkk, mis toetudes oma tõusude ja mõõnadega inimsuhetele on ideaalne pala mälestuste radadel käimiseks. Läbivaks ja põhiliseks teemaks teoses on lootus. Lootus, et öö muutub päevaks ja raskused saavad ületatud. Trio värske singel kergitab ka katteloori nende kolmanda tahu pealt ning sobib kindlasti inimestele, kes armastavad atmosfäärilist ja chilli muusikat.

“Lugu näitab meie tiimi mitmekülgsust ja avatud loomingulisust. Taotlus oli luua midagi, mis oma lihtsuses hoiaks võimalikult palju fookust vokaalil. Panime lüürikasse väga palju energiat, et maalida kuulajale heliga terviklik ilukirjanduslik lühinovell,” selgitab Taavi.

Mairo mõtiskleb: “Lugu kuulates jääb aeg justkui pisut seisma. Sunnib võtma aega ja vaatama hetkeks tagasi. Iga kord tekivad uued meeldivad tunded. Lugu sümboliseerib minu jaoks vabadust ja vahetust”.

“Minu arvates on võimsaimaks omaduseks selle loo ja tegelikult kogu meie muusika juures vabadus. Vabadus mängida muusika ja rütmiga, aga ka tähenduse ja lüürikaga. Vabadus teha täpselt sellist muusikat nagu meie kolm hinge ihaldavad,” lisab Inga.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.