WIIRALTI UUS SINGEL “MEES SU MÄNG ON MÄNGITUD”

Uus nädal ja uued piirangud… Ainuke, mis nendel ebaselgetel aegadel kindel on, on see, et ei saa piirata head ja kvaliteetset uut eesti muusikat! Ansambel Wiiralt tuli välja värske singliga “Mees su mäng on mängitud”.

Kuigi tuuled kisuvad Wiiraltit läände, siis bändi süda on Eestis. Uue singliga “Mees su mäng on mängitud” keritakse tempot üles, jäädes truuks oma bluesi ja country mõjutustele. Banjo ja slide kitarrid on Wiiralti kõla lahutamatu osa algusest peale. Vahur Krautmani kirjutatud muusikaga koos jäävad kummitama Joel Sangi sõnad “Mees su laul on lauldud, su mäng on mängitud”.

Eesti Laulu eel värskelt isaks saanud Vahur ütleb: “Ju oli see saatus, et ajal, mil ma olin veel 33 aastat vana, avastasin ma selle Joel Sangi 33 aastat tagasi kirja pandud luuletuse, mis räägib… saatusest; ning ju oli see ka saatus mistõttu meloodia nendele sõnadele hakkas peas end avama juba täiesti esimesel lugemisel.”

Bänd lisas: “Peale seda kui 2020. aasta alguses endi lauluga “Sel kevadel” COVID-19 viirust ette ennustasime ei julge hästi neid kurjakuulutavaid lugusid enam välja anda aga näed… siin me jälle oleme”.

Wiiralti esimene aasta on olnud turbulentne. Debüütalbum “Tulivesi” ja sellele järgnenud vähiteemaline album “Lill on iga inime” said vaevu valmis kui ootas ees Eesti Laul looga “Tuuled”. Pressis rohkelt kiitvaid sõnu saanud “Tuuled” jäi kõrva ka paljudel teistel. Olgu see siis üks Eesti rahvusvaheliselt tuntumaid dirigente Kristjan Järvi, hitimeister Sven Lõhmus või Peter Napoliello, kes aastate jooksul töötanud koos bändidega nagu Guns N’ Roses, Aerosmith jne. Sellega aga tähelepanu ei piirdunud.

Wiiralt ja Hendrik Sal-Saller löövad käed.

Tänaseks on Wiiralt käed löönud Hendrik Sal-Salleri ja Popcorn Production management’iga. “Mees su mäng on mängitud” on esimene lugu, mis juba üheskoos välja antakse.

Hendrik: “Olen vaikselt nende tegemistel silma ja kõrva peal hoidnud tegelikult nende päris algushetkedest alates ja nüüd kuidagi loogilise jätkuna alustasime koos asjade lükkamist. Wiiralt on väga lahe kamp! Teevad päris muusikat päris pillidega! Katsun nende tegemistel nõu ja jõuga abiks olla.”

Wiiralti suvi täitub vaikselt kontserdi pakkumistega, mis tähendab, et “Mees su mäng on mängitud” saab kõlama sel suvel kõikjal üle Eesti.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.