ELMARI TOP 10 | EGERT MILDER TULI, NÄGI JA VÕITIS!

Egert Milder (foto: Iris Kivisalu)

Raadios Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis tõusis laupäeval tippu Egert Milderi lugu “Free Again”, mis asub 18. veebruaril võistlustulle konkursi Eesti Laul 2021 esimeses poolfinaalis.

“Free Again” räägib Egert Milderi sõnul maagilisest lapsepõlves kogetud vabaduse tundest, mida täiskasvanutena ei saa me enam kunagi tagasi. Lugu on taas kirjutatud üheskoos laulukirjutajate Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoliga ning Elmari tabelis figureerib see neljandat nädalat, liidripositsioonil esmakordselt. Palju õnne Egertile ja tema tiimile ning õnnesoovid ka Egerti abikaasale Piret Järvis-Milderile, kellel on täna, 6. veebruaril sünnipäev! 💐

Egerti võidupositsioon Elmaris tähendab seda, et eelmise nädala võitja, samuti Eesti Laulu poolfinaali jõudnud Ivo Linna ja tema poja Robert Linna ning ansambli Supernova esitatud “Ma olen siin” langes nüüd hõbemedalile. Muide, tegu on esimese singliga tänavu ilmuvalt Ivo Linna duettide plaadilt, kus Iffiga esitavad laule paljud tunnustatud Eesti muusikud.

Eesti lugude edetabeli pronksikohast hoiavad endiselt kinni Ott Lepland & Púr Múdd, looga “Vaikida võib”. Laul on praeguseks väljas olnud kaks kuud ja kuna tegemist on mõnusalt tantsulise palaga, siis mõtlesid artistid, et oleks tore loost ka rahulikum versioon teha. Mõeldud-tehtud, 25. jaanuaril ilmus sellest akustiline versioon, mida saab kuulata siit.

Uutest tulijatest leiame värskest esikümnest laulud “Üks öö”, mida esitab Tuuli Rand (#6) ja “Kogu mind kokku tolmust” (#10), mis kuulub Tõnu Timmi repertuaari. 

Kuula Elmari pingerea #1 lugu “Free Again” ja videoklipi all saad tutvuda kogu tabeliga:


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (6. veebruar):

1 (2) [4] Egert Milder “Free again”
2 (1) [7] Ivo Linna, Robert Linna & Supernova “Ma olen siin”
3 (3) [7] Ott Lepland & Púr Múdd “Vaikida võib”
4 (5) [3] Greip “Marutuul”
5 (4) [3] Koit Toome “We Could Have Been Beautiful”
6 UUS [1] Tuuli Rand “Üks öö”
7 (6) [10] nublu & Mikael Gabriel “Universum”
8 (8) [2] Bögö “Sirgu, sirgu, siidivilla” 
9 (10) [2] Redel “Tartu”
10 UUS [1] Tõnu Timm “Kogu mind kokku tolmust”

Edetabelist väljas: 1) Sadamasild “Lähen” (12 nädalat tabelis, neist korra ka esikohal); 2) Jüri Pootsmann “Magus melanhoolia” (5 nädalat tabelis, kahel korral 3. platsil). 

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Lauris Reiniks & Luisa Rõivas “Sinuga”; 2) Uku Suviste “The Lucky One”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.