HVNS JA APOLLO ANDSID VÄLJA UUE VIDEOSINGLI “PÕLEDA”

Foto: Alvar Antson

Reedel, 15. jaanuaril andsid HVNS ja Apollo välja oma uue videosingli “Põleda”. Loo video ning loo taust, mix ja master valmisid Alvar Antsoni käe all, kes on tuntud ka kui Kéa Eesti Laulu võistlusloo kaasautor.

“Loo inspiratsiooniks oli elu ise. Endasse vaatamine ning enese leidmine. Lahti laskmine kõigest sellest, mis sinu ellu enam kuuluma ei peaks. Taassünd. Uue energia ning uute peatükkide ja emotsioonide jaoks ruumi tegemine. Lase minevikul tuhaks põleda ja luba olevikul ning tulevikul olla ja tulla – selles peitub rõõm,” kommenteeris HVNS.

HVNS on kodumaine artist, kes alustas hip-hopis oma muusikalist teekonda juba 2012. aastal. Tema varasemast perioodist on tuntumad lood “Tere hommikust” ning “Inglid hoiavad silma peal”, mis oli ametlikult Eesti kõige vaadatum muusikavideo 2014. aasta augustikuus. Nüüd on HVNS peale pikemat loomingulist pausi tagasi, et tuua kuulajateni oma uut muusikat. HVNSi lüürika võib olla nii filosoofiliselt sügav kui ka mainstreamilikult kalambuurne, vastavalt võngetele ja hetkedele.

Apollo on Kesk-Eestist pärit artist, kelle tee käsikäes muusikaga algas juba varajases nooruses. 2019. aastal väljastas ta SoundCloudis enda debüütsingli pealkirjaga “Veatu”, mida on nüüdseks kuulatud peaaegu 300 000 korda. Eelmise aasta kevadel avaldas Apollo enda debüütalbumi “Õhkutõus” ning suvel esitas ta Eesti Hip-Hop Festivalil koos Küberrünnak & Karmoga kirjutatud ühist lugu “Nagu näha”. Lisaks EHHFile esines Apollo aastal 2020 ka Tallinn Music Weekil. Peale meloodilise räppmuusika teeb Apollo katsetusi ka R&B valdkonnas ning selles stiilis on ta välja andnud loo nimega “Idüll”. Sõnades on Apollo siiani põhiliselt kajastanud oma tundeid, kuid mine sa tea, ehk juba varsti kuuleme ka tema uut muusikat!

Alvar Antson on multiinstrumentalist, vokalist ja muusikaprodutsent, kellel on huvi kõige loova ja eneseväljendusliku vastu.

Tuntust koguv artist on enim teatud kaasautorina Eesti Laul 2021 Kéa võistlusteosel “Hypnotized”, kaasprodutsendina INGA laulul “Kohe olen seal” ning Eesti emo skeenes tunnustust koguva bändi Parabol esimehe ja eestvedajana.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.