ÜLE-EESTILISEKS JÕULUTUURIKS VALMISTUV VICTOR CRONE AVALDAS MUUSIKAVIDEO SINGLILE “THESE DAYS (LONGING FOR CHRISTMAS)”

Kuvatõmmis videost

Rootsi muusik Victor Crone avaldas 20. novembril singli “These Days (Longing for Christmas)”, millele on nüüd ka ametlik muusikavideo valminud.

Laulu “These Days” demo ilmus veebruari lõpus Crone seitsmeloolisel lühialbumil “Troubled Waters” ja novembris tehti sellest jõuluversioon. Eestlastele on laulu viis tuttav Karl-Erik Taukari 2018. aasta lõpus ilmunud singlist “Need read” ja tegelikult pole üllatav, et Victor seda esitab, sest ta on laulu meloodia üheks autoriks. Crone on öelnud, et enne kui Taukar loo kuulsaks laulis, oligi selle tööversiooni pealkiri “These Days”, ent hiljem sündis sellest eestikeelne “Need read”.

Juba detsembri teises pooles näeb Victor Cronet ka Eestis, sest ta läheb koos Tallinna Poistekoori poiste, Stig Rästa ja Lydia Rahulaga 11-kontserdilisele jõulutuurile “Heliseb väljadel”. Lavale on kaasatud ka Siim Usin basskitarril / kontrabassil ning Tomi Rahula klahvpillidel. Muide, ka Stig Rästa avaldas sellel nädalal jõululoo “Jõulud sinuga”, mis tuleb tema sõnul tuuril kindlasti esitusele.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.