ILMUS MART AVI UUS ALBUM

Foto: Ivar Murd

Reedel, 27. novembril ilmus maailmas tuntust koguva Eesti avangardpoppari Mart Avi uus täispikk album “Vega Never Sets”.

Värske kauamängiv on varjamatult ja kütkestavalt popp, ent julged rõhuasetused ja rikkalikud tekstuurid eristavad albumit argipopist. Õhuline, kirka produktsiooni ja selgete kõladega “Vega…” kuulub helikeelelt pigem tulevikku ka maailma kontekstis.

Albumit kevadel sisse juhatanud topeltsingli “Spark” | “Soul ReaVer” valisid tänavu kuu parima kümne singli hulka suurima rahvusvahelise levikuga muusikaajakirjade Briti MOJO ja Saksa Rolling Stone toimetused ning maailma mõjukaim popkultuuri analüütik Simon Reynolds nimetas seda “luksusliku nüüdispopi tähelepanelikuks tõlgenduseks.”

Kõik uue albumi lood on kirjutanud, esitanud ja produtseerinud Mart Avi, miksinud ja masterdanud Martin Kikas Ö Stuudios.

“Vega Never Sets” ilmub digitaalselt kõigil suurematel muusikaplatvormidel ning limiteeritud koguses ka vinüülil. Albumi annab välja Tallinnas tegutsev plaadifirma Porridge Bullet.

Kuula albumit Spotifys:


Album Bandcampis

Helikandja avapala “Feather” YouTube’is:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.