LESLIE DA BASS ANDIS VÄLJA UUE ALBUMI “20 L” JA SINGLI “FIND WHAT YOU LOVE AND LET IT KILL YOU”

Esmaspäeval, 23. novembril ilmus digiplatvormidel Leslie Da Bassi seitsmes kauamängiv “20 L” ning ühes sellega ka albumi teine singel “Find What You Love And Let It Kill You”.

“CD saab valmis ilmselt enne jõulu ja vinüül järgmise aasta alguses. Siis on plaanis teha ka esimesel võimalusel 1 ja ainuke (!) live. Seal tuleb vinüül ka müüki,” kirjutab Leslie Da Bass ehk kodanikunimega Leslie Laasner sotsiaalmeedias. “Vinüüli saab peagi ette tellida. Teen ka kasseti, aga salvestan neid soovijatele Heveni kombekohaselt (racing kombe) ükshaaval kodus. Soovi korral tellija kassetile.”

Oma uhiuue albumi “20 L” nime kohta kommenteerib Leslie: “See oli kokkulangevuste kood. Album sai esialgu duubel, millel 20 rada, klikkis ka aastaarvuga ja lõpuks komistasin garaažis ka ühe bena kanistri otsa, millel oli selline tähis. See tegi päris kõva lärmi. Ju see siis vedeles õigel ajal õiges kohas, juhuseid ei ole still olemas. Kansa oli kasutusel väljapaneku osana näitusel Sisemine põlemine. 20L ongi küte järgmiseks aastaks.

Albumile jäi praeguseks 12 lugu ja see on 45 min pikk. Ülejäänud 8 lugu tilgutan järgmine aasta niisama veel laiali. Kes jaksaks kuulata tänapäeval duubelalbumit? Ilmselt skippides. Enivei. Sellel albumil said palju sõna erinevad kitarrid. Peksin ka trummimasinat ja maadlesin erinevate bassidega, tegin mingit häält juurde. Igatahes, tänan kuulamast ja full throttle 2021, mis kulgeb uute filmide ja maalide loomise keerises.”

Kuula albumit Spotifys:


Uus singel “Find What You Love And Let It Kill You” YouTube’is:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.