ÜLLATUS! ANSAMBEL RESPEKT ON TAGASI!

Ansamblil Respekt on hea meel rõõmustada oma fänne ja eriti neid fänne, kes juba kaua-kaua on soovinud, et Respekti algne koosseis saaks taas kokku – nii juhtuski!

Respekt alustab tänasest taas tegevust ning käed lõid Respekti esimesed liikmed Jane Kruusmaa ja Kerdo Mölder – ring sai täis. Vigadest õpiti ning mõisteti et Respekt, see on Kerdo ja Jane.

Respekt alustas oma viienda, täispika albumi “Õnnelik lõpp” salvestamist ja sellele laulude tootmist. Lähiajal on plaan salvestada üle pika aja ka üks vinge muusikavideo – seda muidugi taas koostöös duo ihurezissööri Henrik Normanniga.

Esinemistel on Respektil siiski paika pandud range ja tugev piirang, millest mõlemad liikmed soovivad rangelt kinni hoida – et ei tekiks tülgastust, väsimust ja vastu tahtmist lavale minemist. Respekt annab ühes kuus vaid loetud arv kontserte ning oma esinemisgraafikut nad täis ei broneeri – tahetakse teha vähe, aga väga hästi! Täna on neil see võimalus, sest mõlemal liikmel on kõrvalprojekte ja püsitöö ning Respekti tehakse seekord hinge, armastuse ja südamega, mitte raha pärast.

“Meil on hea meel olla tagasi ja eriti soe tunne, et meid ära oodati ja fännid ei ole kuskile kadunud, pigem palju-palju juurde tekkinud,” ütlesid Kerdo ja Jane.

Respekt esineb täna, 13. novembril Rakveres, Ööklubis Mjau ja homme Tallinnas, Kannu Kõrtsis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.