ANETT ANDIS VÄLJA UUE SINGLI PEAGI ILMUVALT ALBUMILT JA KUULUTAS VÄLJA KONTSERDI ALEXELA KONTSERDIMAJAS

Foto: Renee Altrov

Selleaastasel Eesti Laulu konkursil välisžürii favoriidi tiitli pälvinud laulja-laulukirjutaja Anett avaldas täna uue singli “Never Want to Leave” peagi ilmuvalt debüütalbumilt “Morning After”. Koos singli ilmumisega kuulutas Anett välja oma soolokarjääri seni suurima, 29. detsembril Alexela Kontserdimajas toimuva albumi esitluskontserdi.

“Neve Want to Leave” valmis pühendusena ühele erilisele väikesele paigale Eestis ning loo sõnade autoriks on üllatuslikult hoopis Aneti mänedžer.

“Tunnen, et selle looga avasin enda kui artisti jaoks stiililises mõttes natuke uuemat suunda. Loo produtsent Alexander Sannik, kellega me polnud mitu aastat ühendust hoidnud, saatis algse põhja, ja tundsin juba esimesel kuulamisel, et just see oligi albumilt puudu. Vaib viis mind koheselt kuskile eriti mõnusasse ja helgesse kohta. Seejärel sündis loo sõnum. Meloodia olin valmis saanud ja proovisin nädalaid kirjutada sõnu, kuid tundsin, et see ei vii kuskile. Meenus, et mu mänedžer, ja üks parimaid sõpru Liisi Voolaid oli kunagi jaganud minuga oma luulet. Seal olid ühed sõnad, mis rääkisid väikesest kohast mere ääres, mändide vahel. See koht on tänaseks saanud meie mõlema elukohaks. Loodan, et lugu viib kõik kuulajad nende lemmikkohta, kus nad tunnevad ennast kui kodus, rahuliku ja lummatuna,” rääkis Anett loo orgaanilisest valmimisest.

20. novembril ilmuva debüütalbumiga “Morning After” astub Anett oma senise karjääri suurima sammu, korraldades esitluskontserdi väärikal Alexela Kontserdimaja laval. Nii uue albumi lood kui ka varasem looming tuuakse 29. detsembri õhtul lavale täiendatud muusikute koosseisus ja eriseadetega.

Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangute ning reeglite järgi.

Tänasest on piiratud koguses kontserdipiletid müügil Piletilevis

Liitu üritusega Facebookis


Kuula singlit Spotifyst

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.