LAUPÄEVAL SAAB AVAPAUGU IKEVALD RANNAPI ESIMENE EESTI TUUR

Ikevald Rannap, artisti nimega Ike Rann, esitleb oma elu esimese Eesti tuuri raames uut lugu “Nothing to Lose”, mis on viies singel tema debüütalbumilt “Synchronize”.

“Algselt planeerisime tuuri alustada selle aasta alguses, kuid pidime selle edasi lükkama. Nii et olen väga elevil, et saame selle lõpuks teoks teha. 31. oktoobril toimub täiskuuööl Tallinna KinoMajas tuuri avapauk, kus esineme 9-liikmelise bändiga. Saime bändiga plaadi esitluskontserdil õige tunnetuse kätte, nii et tänaseks oleme juba täiega sõiduvees, ega jõua ära oodata, et seda teiega jagada! Lisaks uuele singlile “Nothing to Lose” esitame ka midagi, mida me pole seni avaldanud,” ütleb Ikevald kontserdi kohta ning sõnab, et õhtusse jagub üllatusi veelgi, kuid jätab need hetkel enda teada.

Kontserdid toimuvad:

31. oktoobril Tallinna Kinomajas
6. novembril Narva Kolledžis
7. novembril Tartu ERM-is

Viimased 2 kontserti toimuvad IdeeJazz festivali raames.

Ikevald Rannap, artistinimega Ike Rann, on laulja ja laulukirjutaja, kes astus esmakordselt Eesti publiku ette juba 2007. aastal. Ta andis 2015. aastal välja pop-rock lühiplaadi “LiveLoveLaugh” ning seejärel rändas mööda maailma kolm aastat ringi, et koguda inspiratsiooni ja materjali tema esimese täispika albumi “Synchronize” jaoks, mis sündis koostöös hinnatud produtsendiga Ricky Delin.

Ike Rann bändi kuuluvad:

Ikevald Rannap (vokaal)
Jaan Varts (kitarr)
Valdur Viiklepp (basskitarr)
Sten Loov (trummid)
Holger Marjamaa (klahvpillid)
Mairo Marjamaa (saksofon)
Jason Hunter (trompet)
Sten Valdmaa (tromboon)
Oliver Ott (tšello)

Kuula lugu “Nothing to Lose”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.