“REPORTERI” TOP 10 | ESIKOLMIKUSSE HÄÄLETATI NOORED JA ANDEKAD ARTISTID NUBLU, MAIAN & JAAGUP TUISK

Kuvatõmmis nublu videost “laiaks lüüa”

Sellel nädalal käis Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 tuline madin nublu, Maiani ja Jaagup Tuisu vahel. Hääletuse lõppemise ajal riisus koore mõminaräppar nublu, looga “laiaks lüüa”.

Hittloo “laiaks lüüa” muusikavideo algab röövitud jäätiseauto näitamisega ja selleks, et lapsed ikka jäätist saaksid, sõidab nublu uue autoga olukorda päästma. Muide, koostöös Premiaga tõi räppar suvel poelettidele ka oma vanillijäätise “nublik”, mis osutus ülipopulaarseks – augustis osteti seda lausa 10,4 tonni ehk teisisõnu 162 000 jäätist! 

Oma teisel tabelinädalal kerkis Eesti TOP 10-s viiendalt positsioonilt teiseks Maiani kauaoodatud uus singel “Papi”, mis on lauljatari sõnul pühendatud kõigile meremeestele ja muidu meestele. “Ja tahaks tänada seda klouni, kellest loo tegin!” ütles Maian track’i ilmudes. “Papi” värviline ja äkiline muusikavideo valmis Blond Tricksteri aka Marta Vaariku dikteerimisel.

Eelmise kahe nädala esinumber, Jaagup Tuisu loodud ja esitatud “miinusprojekt” taandus seekord kolmandaks. Hoogne laul räägib sellest, et eksidega suhtlemine ei ole kuigi mõistlik otsus. Täpselt nädal tagasi tuli välja ka loo remiks


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (2. oktoober):

1 (3) [9] nublu “laiaks lüüa (nahhaalne lugu)”
2 (5) [2] Maian “Papi”
3 (1) [8] Jaagup Tuisk “miinusprojekt”
4 (4) [5] Liis Lemsalu “Halb või hea”
5 (7) [17] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud” [Tabeli veteran]
6 (6) [13] SHANON “Siia ma jään”
7 (2) [6] 5MIINUST x Hendrik Sal-Saller “loodus ja hobused”

8 UUS [1] Fööniks “Kivikuningas”
9 UUS [1] Jozels “Lil Black Heart”
10 UUS [1] Carlos Ukareda “Coming Home”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Merilin Mälk “Tõuseb tuul” 
∙ Roderic H feat. Hanna Ojamets “Make Me Feel”
∙ Sten-Olle “Riburadapidi”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Kui vanu edetabeleid uurida, siis selgub et täpselt aasta tagasi lendas Eesti TOP 10-s viiendat (ja ühtlasi viimast) korda tippu Grete Paia singel “Kinni mind püüda saa”, mis püsis tabelis kokku lausa 32 nädalat! Kaks aastat tagasi hääletati esikohale Elina Born & Jüri Pootsmann lauluga “Jagatud saladus”, kolme aasta eest Alen Veziko “Lõpuks leidsin sind” ja 2016. aastal kuulus kuldmedal Laura nostalgilisele loole “94/95”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.