5. OKTOOBRIL TULEVAD MÜÜGILE HARD ROCK LAAGER FESTIVAL 2021 PILETID

Tuhandete raskemuusika austajate aasta tippsündmus Hard Rock Laager festival toimub 2021. aastal 2. ja 3. juulil ning selle piletid tulevad müügile järgmise esmaspäeva, 5. oktoobri hommikul kell 10.00. Nagu teatasid täna ürituse korraldajad, pole tänavu pileti soetamiseks vaja kuhugi kohale minna ja sabas seista, osta saab igas Eestimaa nurgas läbi HRL e-poe.

Esimese 300 fännipileti pakett sisaldab:
– erikujundusega festivalipassi
– HRL2021 fännisärki
– riidest juubelikujundusega kotti
– kleepsu
– autokleepsu

Üks klient saab osta korraga kuni 5 piletit. Kui esimesed 300 on müüdud, siis järgmised 200 piletit saab sama nänniga v.a. fännisärk.

Esmakordselt saab särgi puhul valida ka tegumoe (meestekas, naistekas) ja suuruse. Kui ostad piletid sõpradele, siis tuleb valida ka neile sobiv särgi suurus ja piletid paigutada ostukorvi ükshaaval.

Kuigi müük käib läbi neti, on kõik oodatud pileteid kätte saama üheskoos laupäeval, 17. oktoobril, mil toimub “vana hea” kokkusaamine, rõõm saagist, küünarnukitunne ja tähistamine. Selleks tuleb ostu sooritades valida kättesaamise kohaks üks järgnevatest:
– TALLINN klubi Tapper
– TARTU klubi Underground
– PÄRNU kauplus Muusik

Kaugema kandi inimesed saavad ostu sooritades valida Smartposti pakiautomaadi – nii tuleb nänn päris lähedale!

HRL e-poes on põnevat kraami veel (särgid, torusallid jms), nii et soovi korral lisavad Hard Rock Laagri korraldajad samasse paketti muudki meelepärast ja kõik saab kätte ühekorraga. Piletimüügi alguse tähistamiseks on kõik kaubad poes alla hinnatud -20% ja seda terve nädala jagu.

Järgmise aasta Hard Rock Laager tähistab 2. ja 3. juulil Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus uhkelt juba 20. sünnipäeva.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.