ELMARI TOP 10 | MILJARDID EI ANDNUD ESIKOHTA KÄEST

Miljardid

Raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabeli kümne parema seas asub liidripositsioonil jätkuvalt ansambel Miljardid, ent bänd peab hoolsalt selja taha vaatama, sest teisele kohale kerkis kahe astme võrra lauljatar Liis Lemsalu.

Miljardite laul “Savi”, mis räägib ihast, seksist ja oportunismist, on pärit kollektiivi kauamängivalt “Ma luban, et ma muutun”. Oma aktuaalset singlit on bändi liikmed iseloomustanud järgmiselt: “Nagu keraamilise taiese õnnestumiseks läheb tarvis õiget materjali ja temperatuuri vahekorda, on sama lugu ka inimsuhetes. Liigses kuumuses paisuvad osapooled lõhki, liiga jahedas ei hakka midagi küpsemagi.”

Elmari edetabeli teisele kohale maandus Liis Lemsalu lugu “Halb või hea” ja seda juba oma 3. tabelinädalal. YouTube’is üle 165 000 kuulamise kogunud laul räägib sellest, kuidas me ei saa kunagi olla kindlad, kas mingi situatsioon on ainult halb või hea. Liis on singli kohta öelnud, et elul on komme anda vastuseid kerge viivitusega ja asjad ei ole alati vaid must-valged. Uus lugu valmis koostöös Amsterdami laulukirjutaja ja muusikaprodutsendi Clifford Goiloga, kes on ka Lemsalu eelmisel aastal ilmunud loo “Tähed me jalge all” kaasautor.

Oma seitsmendal tabelinädalal langes teiselt realt kolmandaks Ivo Linna & Supernova singel “Tark ei torma”. Selle loo muusika autor on Rainer Michelson, sõnad kirjutas Urmas Jaarman.

Uustulnukatena murdsid sel korral Eesti lugude edetabelisse sisse Grete Paia ja pluuto laul “Johnny Bravo” ning noore muusiku Pelle lugu “Kesklinn”


Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (26. september):

1 (1) [4] Miljardid “Savi”
2 (4) [3] Liis Lemsalu “Halb või hea”
3 (2) [7] Ivo Linna & Supernova “Tark ei torma”
4 (3) [6] Sadamasild “Õrntumedana”
5 (8) [2] Triin Niitoja “Kirjutan need read veatuks”
6 UUS [1] Grete Paia & pluuto “Johnny Bravo”
7 (5) [8] Lenna & Tanel Padar “Uues valguses”
8 UUS [1] Pelle “Kesklinn”
9 (7) [10] 5MIINUST “Peo lõpp” [Tabeli veteran]
10 (9) [2] Justament “September”

Tabelist väljas: 1) reket feat. Liis Lemsalu & Avoid Dave “Magad vä?” (10 nädalat tabelis, neist kahel korral esikohal); 2) Anne Veski “Rõõm on olla teiega” (7 nädalat tabelis, kõrgeim positsioon: #4).

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: 1) Fööniks “Kivikuningas”; 2) Toomas Uibo “Hullumeelne maailm”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.