EESTI ROKI SUPERGRUPP NIRG NAASEB VÄRSKE SINGLIGA

2011. aastal alguse saanud ansambel Nirg, kuhu kuuluvad kolm liiget bändist Ouu ning lisaks veel Mees Inc., teeb comebacki singliga “Maaelu”.

Nirgi näol on tegemist Jaan Sinka, Hyrr Innokent Vainola, Tiit Libliku (kõik Ouu) ning Frank-Leander Sapego (Mees Inc.) esimese tõsisema muusikalise kollektiiviga. Värvikate tekstide ning meeldejäävate riffide poolest tuntud Nirg viljeles algusaastatel rohkem pungi mõjutustega meloodilist eestikeelset rokkmuusikat, mis tagas pääsemise Nõmme lavalaudadelt ka legendaarsesse Rock Cafésse.

Pärast kaheaastast tegutsemiseperioodi liikusid Sinka (bass), Liblik (vokaal, kitarr) ja Vainola (trummid) edasi Eesti indie-muusika lipulaeva Ouu asutamise suunas. Loetud aastad hiljem tuli oma projektiga lagedale ka Sapego, milleks oli tänaseks kultuse taseme saavutanud Mees Inc.

2019. aastal tuli ansambel taas kokku Viljandis, et salvestada kaks singlit, millest esimene, “Maaelu” jõuab levisse just täna. Bändi taaselustamise teeb aga veelgi mahlakamaks peagi ilmavalgust nägev “Maaelu” muusikavideo, mis filmiti üles tänavusel kevadel.

Kuula lugu Spotifyst:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.